• 22 255 95 55

Akcesoria do gilotyn i trymerów

Co warto zakupić w zestawie do gilotyny lub trymera? Podpowiadamy, na które produkty należy zwrócić szczególną uwagę. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Akcesoria do gilotyn i trymerów

Nawet najlepszej jakości urządzenia biurowe od czasu do czasu wymagają niewielkiej konserwacji, czy ulepszenia. Producenci gilotyn i trymerów: Ideal i Fellowes zadbali o każdy najmniejszy aspekt funkcjonalności urządzeń biurowych, w związku z czym obecnie na rynku wyróżniamy wiele akcesoriów o odmiennym zastosowaniu. Co warto zakupić w zestawie do gilotyny lub trymera? Podpowiadamy, na które produkty należy zwrócić szczególną uwagę. 
 

Dodatki do gilotyn i trymerów

Akcesoria do gilotyn i trymerów dzielą się na dwie podstawowe grupy, ze względu na zastosowanie: akcesoria wymienne oraz akcesoria ergonomiczne. Która grupa produktów jest niezbędną inwestycją? Jedno nie wyklucza drugiego!

stojak do gilotyn IDEAL


Akcesoria do gilotyn i trymerów wymienne:

W tej grupie produktów znajdziemy wszystkie akcesoria, które zapewnią naszym trymerom i gilotynom długie funkcjonowanie, a mianowicie wszystkie części, które przy systematycznym użytkowaniu ulegają nieznacznemu zniszczeniu. W przypadku trymerów będą to paski wymienne oraz ostrze do trymera do papieru. Z kolei, jeśli chodzi o gilotyny to warto, abyśmy zaopatrzyli się w wymienny nóż do gilotyny do papieru.

 

Gilotyny i trymery akcesoria - aspekt ergonomiczny:

Zdrowe plecy są podstawą długoletniego, sprawnego funkcjonowania. Dlatego warto pomyśleć o swoim zdrowiu, zanim odczujemy jakiekolwiek negatywne skutki. W rozwiązaniu tego problemu pomoże nam produkt - stojak do gilotyn. Zastosowanie ergonomicznego rozwiązania tego typu umożliwi nam zachowanie odpowiedniej postawy ciała, dzięki czemu niemalże całkowicie będziemy w stanie wykluczyć ryzyko powstawania kontuzji ergonomicznych.


 

Akcesoria gilotyna i trymer - o czym należy pamiętać?

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu uzupełniającego, koniecznie musimy pamiętać, że większość ostrzy do trymerów, stojaków i noży do gilotyn przyporządkowanych jest do konkretnych modeli produktów. Dlatego ze szczególną uwagą powinniśmy zapoznać się ze specyfikacją techniczną akcesoriów, ponieważ ta wiedza umożliwi nam wybór odpowiednio dopasowanego dodatku. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Rodzaj
więcej >
Zastosowanie
więcej >

Cena