pokaż: Widok listy produktów:

Akcesoria do pakowania

(34)

Akcesoria do pakowania to grupa produktów, które – jak można łatwo się domyślić – wykorzystywane są podczas przygotowywania przesyłki do jej nadania. Stosowanie ich w praktyce pozwala jeszcze bardziej zabezpieczyć przesyłkę przed jej uszkodzeniem bądź otwarciem przez osoby inne niż adresat.

Jeżeli więc zależy Państwu na tym, by wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej bądź Poczty Polskiej towar trafił w idealnym stanie do rąk jego odbiorcy, polecamy zainteresowanie się usługami sklepu internetowego dlabiura24.pl. W naszej ofercie znajdują się bowiem wyłącznie sprawdzone w praktyce i najnowocześniejsze akcesoria do pakowania paczek w atrakcyjnej cenie.

Jakiego rodzaju akcesoria do pakowania oferujemy?

 

Wśród akcesoriów do pakowania, które udostępniamy swoim klientom, znajdują się m.in. nożyki z wymiennymi ostrzami, ułatwiające cięcie papieru, taśmy czy skóry. Posługiwanie się nimi jest o wiele bardziej przyjazne niż w sytuacji, gdy musimy radzić sobie przy użyciu tradycyjnych nożyczek oraz innych – staromodnych – przyrządów. Możliwość wymiany ostrzy powoduje, że jednorazowy zakup nożyka o ergonomicznym kształcie stanowi doskonałą inwestycję na długie lata. Innymi akcesoriami do pakowania, którymi dysponujemy, są natomiast sznurki pakowe, wykonywane z lnu i innych bardzo trwałych materiałów. Dzięki nim zabezpieczenie przesyłki przed jego otwarciem staje się jeszcze bardziej efektywne.

Zapewniające przesyłce pełne bezpieczeństwo akcesoria do pakowania

 

Inne – poza wspomnianymi powyżej – akcesoria do pakowania, dostępne na naszej stronie, to m.in. pojemne woreczki strunowe, folia bąbelkowa, saszetki plombowane oraz plomby plastikowe. Jesteśmy przekonani, że każdy z oferowanych przez nas przedmiotów znajdzie dla siebie zastosowanie w przypadków osób, które nade wszystko cenią sobie bezpieczeństwo. Jego uzyskanie w wyniku zastosowania proponowanych akcesoriów do pakowania nie stanowi żadnego problemu.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu!

Filtry zwiń rozwiń

Cena brutto

Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Długość ostrza [mm]
więcej >
Długość [mm]
więcej >
Długość [m]
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Przycisk blokady
więcej >
Średnica pęcherzyków [mm]
więcej >
System „CLIP & WORK”
więcej >
Szerokość ostrza [mm]
więcej >
Szerokość [cm]
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Waga [dkg]
więcej >
Łamane ostrze
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Rodzaj ostrza
więcej >