• 22 255 95 55

Akcesoria do pakowania

Akcesoria do pakowania to grupa produktów, które – jak można łatwo się domyślić – wykorzystywane są podczas przygotowywania przesyłki do jej nadania. Stosowanie ich w praktyce pozwala jeszcze bardziej zabezpieczyć przesyłkę przed jej uszkodzeniem bądź otwarciem przez osoby inne niż adresat.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Jeżeli więc zależy Państwu na tym, by wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej bądź Poczty Polskiej towar trafił w idealnym stanie do rąk jego odbiorcy, polecamy zainteresowanie się usługami sklepu internetowego dlabiura24.pl. W naszej ofercie znajdują się bowiem wyłącznie sprawdzone w praktyce i najnowocześniejsze akcesoria do pakowania paczek w atrakcyjnej cenie.

Jakiego rodzaju akcesoria do pakowania oferujemy?

 

Wśród akcesoriów do pakowania, które udostępniamy swoim klientom, znajdują się m.in. nożyki z wymiennymi ostrzami, ułatwiające cięcie papieru, taśmy czy skóry. Posługiwanie się nimi jest o wiele bardziej przyjazne niż w sytuacji, gdy musimy radzić sobie przy użyciu tradycyjnych nożyczek oraz innych – staromodnych – przyrządów. Możliwość wymiany ostrzy powoduje, że jednorazowy zakup nożyka o ergonomicznym kształcie stanowi doskonałą inwestycję na długie lata. Innymi akcesoriami do pakowania, którymi dysponujemy, są natomiast sznurki pakowe, wykonywane z lnu i innych bardzo trwałych materiałów. Dzięki nim zabezpieczenie przesyłki przed jego otwarciem staje się jeszcze bardziej efektywne.

Zapewniające przesyłce pełne bezpieczeństwo akcesoria do pakowania

 

Inne – poza wspomnianymi powyżej – akcesoria do pakowania, dostępne na naszej stronie, to m.in. pojemne woreczki strunowe, folia bąbelkowa, saszetki plombowane oraz plomby plastikowe. Jesteśmy przekonani, że każdy z oferowanych przez nas przedmiotów znajdzie dla siebie zastosowanie w przypadków osób, które nade wszystko cenią sobie bezpieczeństwo. Jego uzyskanie w wyniku zastosowania proponowanych akcesoriów do pakowania nie stanowi żadnego problemu.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu!

Filtry

Producenci
więcej >
Długość ostrza [mm]
więcej >
Długość [mm]
więcej >
Długość [m]
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Przycisk blokady
więcej >
Średnica pęcherzyków [mm]
więcej >
System „CLIP & WORK”
więcej >
Szerokość ostrza [mm]
więcej >
Szerokość [cm]
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Waga [dkg]
więcej >
Łamane ostrze
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Rodzaj ostrza
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena