• 22 255 95 55

Akcesoria do urządzeń kuchennych

Urządzenia kuchenne w firmach nie mają prostego życia. Muszą one poradzić sobie z nadmierną eksploatacją, dlatego warto zadbać o ich efektywność i wydajność. Przełoży się to na ich żywotność, komfort użytkowania i niezawodność. Wybierz sprawdzone akcesoria do urządzeń kuchennych do swojego biura i ciesz się natychmiastowymi rezultatami.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Wspólnie z zespołem specjalistów DlaBiura24.pl przygotowaliśmy ofertę przystosowaną do potrzeb przedsiębiorców o najwyższych oczekiwaniach. Nie czekaj i sprawdź, co mamy do zaprezentowania w tej kategorii.

Akcesoria do ekspresów i czajników – zadbaj o czystość urządzeń
 

Warstwa kamienia, która tworzy się w trakcie używania urządzeń kuchennych, może być głównym powodem awarii. Woda w dużych miastach pozostawia wiele do życzenia. Musimy więc pamiętać o regularnym czyszczeniu ekspresów i czajników, wykorzystując do tego preparaty odkamieniające. Ekspresy do kawy mają również kontakt z mlekiem, naparem, fusami i zanieczyszczeniami wynikającymi z procesu mielenia ziaren. Koniecznie więc należy na to zwrócić szczególną uwagę i zadbać o zastosowanie odpowiednich filtrów. Wszystkie ww. produkty znajdziesz w tej kategorii. Pielęgnacja ekspresów i czajników biurowych/domowych nie powinna zatem stanowić problemu.

Wysoka jakość to gwarancja zadowolenia
 

Akcesoria do czajników lub ekspresów dostępne są w ofercie każdego producenta urządzeń kuchennych. Warto zatem korzystać z dopasowanych rozwiązań, które nie tylko zapewnią kompatybilność, ale również zadowalające rezultaty. Zamienniki nieznanej jakości nie zawsze są w stanie poradzić sobie Twoim problemem, o czym świadczyć może proces czyszczenia ekspresu lub czajnika. Pamiętaj, by regularnie pozbywać się kamienia, który może doprowadzić do uszkodzenia sprzętu i pogorszenia się smaku wody, kawy, herbaty i pozostałych przygotowywanych napojów.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Pojemność filtrowanej wody [l]
więcej >
Rozmiar
więcej >
Waga [g]
więcej >
Wskaźnik zużycia wkładu filtrującego
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Rodzaj
więcej >
Pojemność [l]
więcej >

Cena