• 22 255 95 55

Akcesoria komputerowe

Akcesoria komputerowe stanowią grupę produktów dostępnych w ofercie sklepu internetowego DlaBiura24.pl, korzystanie z których jest w stanie jeszcze bardziej podnieść poziom komfortu podczas spędzania kolejnych godzin przed monitorem.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Akcesoria komputerowe ułatwiające wykonywanie poszczególnych czynności przed monitorem

 

Wyroby elektroniczne takich producentów , jak: Lestar, Shiru czy HP uchodzą za jedne z najlepszych na rynku, co stanowi główny powód, dla którego polecamy Państwu zainteresować się nimi, a następnie nabyć poprzez skorzystanie z naszych usług. Słuchawki bezprzewodowe ułatwią korzystającym z nich pracownikom biura pracę nad plikami muzycznymi w sposób niezakłócający ciszy innym osobom, linki zabezpieczające do notebooków uchronią je przed dostaniem się w niepowołane ręce, zaś zasilacz awaryjny pozwoli korzystać z PC-ta w przypadku powstania awarii prądu. Wymienione akcesoria do komputera są jednak tylko jedynymi z wielu, których dystrybucję prowadzimy z powodzeniem od dłuższego czasu.

Gwarancja zadowolenia pracowników biura z możliwości korzystania z naszych akcesoriów do komputera

Możliwe do nabycia w naszym sklepie online akcesoria komputerowe wykonane zostały z trwałych materiałów i przy użyciu najnowocześniejszych technologii, co sprawia, że każdy ich użytkownik na pewno będzie w pełni usatysfakcjonowany z korzystania z poszczególnych artykułów. Ich obsługa jest bardzo prosta, zaś wydajność na tyle duża, by jej stopień zdołał zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników biura. Za sprawą proponowanych akcesoriów do komputera wykonywanie poszczególnych czynności za pomocą tego urządzenia stanie się jeszcze bardziej efektywne, na czym zależy przecież każdemu pracodawcy. Jeżeli więc również Państwo chcą zapewnić swoim podwładnym dostęp do najnowszych akcesoriów przeznaczonych do pracy przy komputerze, zachęcamy do ich nabycia w atrakcyjnej cenie na naszej stronie. Zobacz również papier komputerowy.  

Filtry

Dioda sygnalizacyjna
więcej >
Długość przewodu [m]
więcej >
Gniazdo umieszczone pod kątem 45°
więcej >
Kolor
więcej >
Mikrofon
więcej >
Odbieranie połączeń telefonicznych
więcej >
Pauza
więcej >
Przewijanie melodii
więcej >
Regulator głośności na kablu
więcej >
Ruchomy mikrofon
więcej >
Średnica przewodu [mm]
więcej >
Zapasowe kluczyki
więcej >
Dźwięk stereo
więcej >
Instrukcja obsługi w języku polskim
więcej >
Moc pozorna
więcej >
Moc rzeczywista
więcej >
Moc wyjściowa [W]
więcej >
Napięcie zasilania [V]
więcej >
Oporność wejściowa
więcej >
Pasmo przenoszenia [Hz - kHz]
więcej >
Współczynnik sygnału do szumu [db]
więcej >
Wyjście słuchawkowe
więcej >
Wysoka jakość dźwięku
więcej >
Wzmocnione basy
więcej >
Zasilanie
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Zdalne sterowanie
więcej >
Zimny start
więcej >
Typ
więcej >

Cena