• 22 255 95 55

Pudła archiwizacyjne DONAU

Pudła archiwizacyjne Donau dostępne są w wielu formatach oraz w wielu rodzajach. Poznajcie markę, która od lat specjalizuje się w dystrybucji artykułów biurowych. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:DONAU

Pokaż na stronie:

Pudła do archiwizacji Donau

Archiwizacja dokumentów jest procesem niezwykle kluczowym i istotnym, zarówno w naszym środowisku pracy, jak i otoczeniu domowy. Nie od dziś wiadomo, że prawidłowo prowadzona dokumentacja w wysokim stopniu wpływa na naszą wydajność pracy. Dzięki akcesoriom biurowym przystosowanym do archiwizacji nie tracimy czasu na odkopywanie starej dokumentacji. Na rynku istnieje wiele produktów stworzonych z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie nade wszystko przyjazne środowisko pracy. Niewątpliwie do niezbędników biurowych należą segregatory, czy pudła archiwizacyjne służące do przechowywania nagromadzonej dokumentacji. Poznajcie markę, która od lat dba o nasz komfort pracy.

 

Pudło archiwizacyjne Donau 

pudło Donau

Marka Donau od lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom, produktów biurowych najwyższej jakościPierwsze kroki na rynku firma ta stawiała już w 1954 roku. Wtedy też w Wiedniu powstała firma Donau-Plastik. Z czasem oferta austriackiej marki rozrosła się o szeroką gamę artykułów biurowych, a także szkolnych. Do jednego z najpopularniejszych produktów marki należy segregator Donau Master. Producent nie zapomniał jednak, że do trwałej archiwizacji dokumentów niezbędnikiem są również kartony archiwizacyjne, tak też powstała rozbudowana oferta pudła archiwizacyjnego Donau. Niezwykle istotne jest, że każdy segregator posiada swój odpowiednik wymiarowy w postaci pudła archiwizacyjnego, tak aby bez problemu pomieścił on nasze segregatory. 

Rozmiary pudeł archiwizacyjnych do archiwizacji pojedynczych segregatorów: 
- 80x339x297 (jest w stanie pomieścić do 800 kartek w zależności od gramatury koszulki i papieru)

- 100x339x297 (jest w stanie pomieścić do 1000 kartek w zależności od gramatury koszulki i papieru)

Rozmiary kartonów archiwizacyjnych do przechowywania zbiorowego:

- 363x545x317 mm (mieści np. 6 pudełek 80mm/5 pudełek 100mm/4 pudełka 120mm/2 pudełka 155mm+1 pudełko 200mm/2 pudełka 200mm lub 1 pudełko 100mm) 

- 515x305x350 (mieści np. 6 pudełek 80mm, 5 pudełek 100mm lub 4 pudełka 120mm)

Wyprodukowane wielkości pudeł archiwizacyjnych Donau naprawdę mogą pochwalić się szeroką dostępnością. Wartości podane wyżej są jedynie przykładowym odsetkiem całości, obrazującym pojemność poszczególnych pudeł archiwizacyjnych. 

Kartony archiwizacyjne Donau- na co zwrócić uwagę? 


pudła Donau dwa kolory

Pamiętajmy, aby patrzeć na parametry produktu, którym jesteśmy zainteresowani, ponieważ to one są w stanie najlepiej zobrazować nam dany artykuł biurowy. 


Szczególną uwagę między innymi należy zwrócić na:
- format produktu

- gramaturę tworzywa wyrażana współczynnikiem (g/m2)

- czy ma specjalne miejsce na opis
- sposób otwierania pudła (górny lub boczny)

- tworzywo wykonania (tektura/polipropylen/karton/tektura bezkwasowa, falista)

- jaką ilość kartek/segregatorów jest w stanie pomieścić


Dodatkowym elementem, który też występuje w segregatorach, jest możliwość doboru pudła archiwizacyjnego w zależności od naszych preferencji, ze względu na to, czy posiadają metalowe okucia, czy też nie. Większość pudeł archiwizacyjnych Donau została dodatkowo wzbogacona w otwór na palec, umożliwiający nam łatwe i szybkie wyjmowanie dokumentów.

Filtry

Producenci
więcej >
Etykieta
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Metalowe okucie
więcej >
Miejsce na opis
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Uchwyt
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Zamykane wieko
więcej >
Pojemność teczek
więcej >
Pojemność [cm]
więcej >
Produkt bezkwasowy
więcej >

Cena