• 22 255 95 55

Pudła archiwizacyjne FELLOWES

 Pudła archiwizacyjne Fellowes są jednym z najbardziej popularnych przedmiotów z tej kategorii produktów. Fellowes od lat specjalizuje się w dystrybucji artkułów biurowych. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: FELLOWES

Pokaż na stronie:

Ogromne ilości dokumentacji w biurach często wprawiają nas w zakłopotanie. Niektóre firmy, nie od dziś borykają się z szeroko pojętym problemem związanym z odpowiednim przechowywaniem dokumentów. Prawo w tej kwestii również nie działa nam na korzyść, ponieważ ważne papiery, często muszą być archiwizowane latami. Niezbędnym artykułem biurowym w procesie archiwizacji zdecydowanie są segregatory oraz pudła archiwizacyjne. Jak więc odnaleźć złoty środek i wybrać produkt szyty na miarę naszych potrzeb? Powinniśmy podejść do tematu czysto strategicznie i dokładnie zaznajomić się z parametrami, właściwościami oraz wszystkim tym, co finalnie wpływa na naszą decyzję o dokonaniu zakupu. 

 

Pudła archiwizacyjne Fellowes

moduł dzufladkowy fellowes

Jeżeli zależy nam na dokładnym poznaniu produktu to warto, abyśmy już na wstępie dokładnie zaznajomili się z marką.
Firma Fellowes o sobie: „Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów poprawiających jakość życia w pracy, w domu i w podróży, takich jak urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji, produkty pozwalające na zarządzanie przestrzenią w biurze i domu, osobiste i profesjonalne oczyszczacze powietrza oraz akcesoria do urządzeń mobilnych.
Harry Fellowes założył firmę w 1917 roku zaczynając od słynnych do dziś pudeł archiwizacyjnych Bankers Box. Zmiany, które zachodziły w ówczesnej przestrzeni biurowej wpływały także na działania firmy, która rosła w coraz to nowe kategorie, takie jak akcesoria technologiczne czy innowacyjne produkty, do których zaliczyć można pierwszą niszczarkę osobistą.”

Jeśli już poznaliśmy pokrótce historię marki, teraz możemy skupić się na produkcie, jakim jest pudło archiwizacyjne Fellowes. Kto z nas nie kojarzy, tego kultowego produktu z wielkich ekranów kinowych, kiedy to zwolniony pracownik opuszczał swoje stanowisko jedynie z kartonem na dokumenty Fellowes? Myślę, że większość z nas do tej pory nawet nie była świadoma, że wcześniej już ten produkt widziała wielokrotnie. Pudła archiwizacyjne Fellowes są wielofunkcyjne i posiadają naprawdę wiele zastosowań. Czym więc kierować się podczas wyboru, tego najodpowiedniejszego dla nas, aby spełnił on wszystkie nasze wymagania? 


Kartony archiwizacyjne fellowes - parametry 

Istnieje wiele modeli i kolorów pudeł archiwizacyjnych. Wszystko to, zostało specjalnie stworzone z myślą o tym, aby każdy segregator miał swój odpowiednik w postaci pudła archiwizacyjnego. 

W podstawowym podziale ze względu na rozmiar wyróżniamy:
- pudła archiwizacyjne na jeden segregator
- pudła archiwizacyjne zbiorcze (na większą ilość dokumentów) 
W zależności od formatu pudła jaki wybierzemy podobną wartość powinien mieć segregator dla którego zakupujemy dany produkt.  

Karton na segregatory - budowa: 
Budowa pudełka na segregatory jest bardzo zbliżona, wykonaniem do tworzyw wykorzystywanych w produkcji segregatorów.

Pudła na segregatory ze względu na rodzaj tworzywa dzielą się na:
- pudła tekturowe 
- pudła (pp)
- pudła z kartonu/pp
- pudła z tektury falistej, bezkwasowej 
- pudła na segregatory z tektury bezkwasowej
 

To ciekawe 

Czy wiedzieliście, że oprócz tradycyjnych pudeł Fellowes, których zadaniem jest archiwizacja, na rynku istnieje również wiele innych modeli o wielu zastosowaniach. Między innymi dystrybutor ten, podjął próbę rozwiązania problemu wieloformatowych dokumentów w rulonie, tak też powstał karton- stojak. Oprócz kartonów archiwalnych Fellowes zamkniętych, dostępne są również pudełka otwarte stworzone z myślą do przechowywania katalogów lub literatury. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdzi w sytuacji, gdy chcemy mieć naszą dokumentacje estetycznie ułożoną i zawsze pod ręką. 
 

Pudła archiwizacyjne Fellowes - dodatki 

Wiemy już, jak niezwykle istotne jest prawidłowe dostosowanie wymiarów kartonu do naszych potrzeb. Pamiętajmy również o odpowiednim doborze tworzywa tak, aby produkt był w stanie służyć nam jak najdłużej. Ciekawym dodatkiem do archiwizacji dokumentów, o którym warto wspomnieć są plastikowe klipsy archiwizacyjne

klip archiwizacyjny Fellowes

umożliwiające przechowywanie dokumentów w pudełkach na akta.

 Produkt ten jest:
- Funkcjonalny. Pozwala na swobodne korzystanie z dokumentów.
- Ekologiczny. Wykonany z polipropylenu pochodzącego w 100% z recyklingu, nadaje się do ponownego przetworzenia.
- Pojemny (należy zwrócić uwagę na długość wąsów archiwizacyjnych)

Pamiętajmy, aby przed dokonaniem zakupu dokładnie poznać dany produkt, a przede wszystkim jego parametry. Stawiajmy na marki z wieloletnim doświadczeniem i pasją do produkcji, tego co ułatwia nam codzienne funkcjonowanie.


 

 

Filtry

Producenci
więcej >
Etykieta
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Metalowe okucie
więcej >
Miejsce na opis
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Uchwyt
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Zamykane wieko
więcej >
Pojemność teczek
więcej >
Pojemność [cm]
więcej >
Produkt bezkwasowy
więcej >

Cena