• 22 255 95 55

Pudła archiwizacyjne bezkwasowe

Bezkwasowe pudła archiwizacyjne nie zawierają kwasów, które mogłyby powodować szybszy rozkład papieru. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne przechowywanie wszelkich istotnych dokumentów.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Materiał: Tektura falista, bezkwasowa

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Pudła archiwizacyjne bezkwasowe Donau

Właściwy proces archiwizacji dokumentów przyczynia się do utrzymania w biurze porządku oraz odpowiedniej jego organizacji. Kiedy wszystkie dokumenty są odpowiednio poukładane, praca przebiega w przyjemniejszy i bardziej systematyczny sposób. Pudła archiwizacyjne bezkwasowe stworzone są ze specjalnej tektury, która nie zawiera kwasów mających negatywny wpływ na papierowe dokumenty. Kwasy mogą bowiem powodować szybszy rozkład papieru. Funkcjonalne i bezkwasowe pudła archiwizacyjne marki Donau to doskonałe rozwiązanie, kiedy mamy do uporządkowania dużą ilość dokumentów na biurku.

 

Bezkwasowe pudła archiwizacyjne

Pudła archiwizacyjne bezkwasowe Donau

Zaprojektowane przez markę Donau pudła stworzone są z bezkwasowej tektury falistej, która charakteryzuje się wysoką trwałością. Pudła świetnie chronią archiwizowane dokumenty przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystkie dostosowane są do przechowywania dokumentów formatu A4, czyli najpopularniejszego formatu, w którym najczęściej występują wszelkiego rodzaju pisma, umowy, akta osobowe czy protokoły. Pudła archiwizacyjne bezkwasowe Donau dostępne są w trzech wariantach:

 

Pojedyncze pudełka o szerokości 80mm są w stanie pomieścić 800 kartek, a te o szerokości 100mm nawet do 1000 kartek, co wpływa na dodatkową oszczędność. Dzięki łatwemu montażowi w kilka chwil jesteśmy w stanie stworzyć znakomite pudło archiwizacyjne oraz opisać je. Wygodne podpisanie zawartości pudła jest bowiem możliwe dzięki ścianom opisowym. 

Zdecydowanie warte zainwestowania są również pudła archiwizacyjne zbiorcze, które mieszczą do 6 pudełek o szerokości 80mm. Dzięki łatwemu sposobowi otwierania od góry możemy mieć wszystkie ważne dokumenty w jednym miejscu. Takie pudło archiwizacyjne bezkwasowe daje gwarancję świetnej ochrony przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi.

 

Donau – kilka słów o producencie

Firma DONAU powstała w 1954 roku w Wiedniu. Od tego czasu oferta marki stale się poszerza, obejmując artykuły biurowe oraz szkolne. Do najpopularniejszych produktów oferowanych przez DONAU należą segregatory z kolekcji Master, które codziennie pomagają w porządkowaniu dokumentów w tysiącach biur. Marka DONAU ma jednak do zaoferowania również szereg innych produktów, z którymi warto się zapoznać. Należą do nich m.in. artykuły do pisania, pudła archiwizacyjne, półki na dokumenty, bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące. Wszystkie w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy efektywności i wydajności pracy biurowej.

Filtry

Etykieta
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Metalowe okucie
więcej >
Miejsce na opis
więcej >
Najwyższa pokrywa
więcej >
Otwierany z góry
więcej >
Otwór na palec
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Uchwyt
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Ilość dziurek
więcej >

Cena