• 22 255 95 55

Artykuły kreślarskie

Znajdują się na wyposażeniu każdego ucznia niezależnie od wieku. Już pierwszoklasista doskonale wie, czym jest oraz do czego służy linijka, potrafi się nią nawet posługiwać. Artykuły kreślarskie znalazły swoje zastosowanie również w profesjonalnych pracowniach projektowych, w szkole przydają się zarówno na lekcji matematyki, jak również na zajęciach technicznych i plastycznych. Nie może ich więc zabraknąć w wyprawce szkolnej.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Artykuły kreślarskie dostępne w są w naszym sklepie w zestawach lub jako pojedyncze elementy. Możesz więc kupić już gotowy zestaw z kompletnym wyposażeniem lub też samodzielnie stworzyć wyprawkę dla swojego dziecka.

Artykuły kreślarskie, a wśród nich królowa…linijka

 

Jest chyba najpopularniejszym ze wszystkich artykułów kreślarskich. To właśnie linijkę poznają już najmłodsi uczniowie. Zapewne z jej wyborem przyjdzie Ci się zmierzyć już przed pójściem Twojego malucha do pierwszej klasy. Artykuły kreślarskie uczeń poznaje więc stopniowo. Linijka jest z tym pierwszym, który wcale nie musi być zwykłym, przezroczystym przyborem. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe linijki, o przejrzystym systemie cyfrowym, uzupełnione o dodatkowe elementy ozdobne. Na szczególną uwagę zasługują linijki kreślarskie wykonane z miękkiego, elastycznego tworzywa, które nie łamią się nawet przy wyginaniu na wszystkie strony. Takie artykuły kreślarskie polecamy najmłodszym uczniom, którzy dopiero rozpoczynają naukę posługiwania się linijką.

Poznaj wszystkie artykuły kreślarskie dostępne w naszej ofercie

 

W późniejszym czasie zestaw będziesz musiał uzupełnić o ekierkę i kątomierz. Przyda się również cyrkiel, który może mieć zintegrowany rysik lub też wymagać wyposażenia go w swój własny ołówek. Artykuły kreślarskie mogą przybierać też tradycyjną formę, być przezroczyste, uniwersalne i bez żadnych dodatkowych dekoracyjnych elementów wykończeniowych i grafiki. To propozycja już dla starszych uczniów, którzy stawiają raczej na praktyczne rozwiązania.

Sprawdź także inne artykuły szkolne, jak modelina oraz zestawy flamastrów. Zapraszamy!

Filtry

Producenci
więcej >
Długość [mm]
więcej >
Etui
więcej >
Ilość ostrzy w zestawie
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Regulowany kąt nachylenia
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Uchwyt
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >

Cena