Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Artykuły kreślarskie

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Artykuły kreślarskie dostępne w są w naszym sklepie w zestawach lub jako pojedyncze elementy. Możesz więc kupić już gotowy zestaw z kompletnym wyposażeniem lub też samodzielnie stworzyć wyprawkę dla swojego dziecka.

Artykuły kreślarskie, a wśród nich królowa…linijka

 

Jest chyba najpopularniejszym ze wszystkich artykułów kreślarskich. To właśnie linijkę poznają już najmłodsi uczniowie. Zapewne z jej wyborem przyjdzie Ci się zmierzyć już przed pójściem Twojego malucha do pierwszej klasy. Artykuły kreślarskie uczeń poznaje więc stopniowo. Linijka jest z tym pierwszym, który wcale nie musi być zwykłym, przezroczystym przyborem. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe linijki, o przejrzystym systemie cyfrowym, uzupełnione o dodatkowe elementy ozdobne. Na szczególną uwagę zasługują linijki kreślarskie wykonane z miękkiego, elastycznego tworzywa, które nie łamią się nawet przy wyginaniu na wszystkie strony. Takie artykuły kreślarskie polecamy najmłodszym uczniom, którzy dopiero rozpoczynają naukę posługiwania się linijką.

Poznaj wszystkie artykuły kreślarskie dostępne w naszej ofercie

 

W późniejszym czasie zestaw będziesz musiał uzupełnić o ekierkę i kątomierz. Przyda się również cyrkiel, który może mieć zintegrowany rysik lub też wymagać wyposażenia go w swój własny ołówek. Artykuły kreślarskie mogą przybierać też tradycyjną formę, być przezroczyste, uniwersalne i bez żadnych dodatkowych dekoracyjnych elementów wykończeniowych i grafiki. To propozycja już dla starszych uczniów, którzy stawiają raczej na praktyczne rozwiązania.

Sprawdź także inne artykuły szkolne, jak modelina oraz zestawy flamastrów. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń

Cena

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Długość [mm]
więcej >
Etui
więcej >
Ilość ostrzy w zestawie
więcej >
Regulowany kąt nachylenia
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Skala pomiarowa
więcej >
Uchwyt
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >