• 22 255 95 55

Artykuły z brokatem

Po latach dominującej we wszystkich dziedzinach życia szarzyzny przyszły czasy pełne barw. A kiedy kolory przestały wystarczać - pojawił się brokat. Mieniące się brokatowe drobinki, które początkowo kojarzone były ze zdobieniem świątecznych bombek dzisiaj można spotkać praktycznie wszędzie. Nie dziwi więc fakt, że dzieci, które uwielbiają kolory i wszystko co świeci i błyszczy, pokochały artykuły z brokatem.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Czy brokat jest bezpieczny?

Brokatowe długopisy, kleje, plastelina, modelina – fajnie jest w szkole pobawić się dekoracyjnym materiałem. Szczególnie dziewczynki, które od małego fascynuje świat kolorów, ozdób i bibelotów wybierają artykuły z brokatem. Nie każdy wie, że brokat to pofarbowane na metaliczne kolory kawałki tworzywa sztucznego najczęściej o wielkości 1mm. To tzw. mikroplastik. Czy bezpieczny? W produktach dla dzieci spełnia normy bezpieczeństwa, ponieważ nim znajdzie się w sprzedaży przechodzi rygorystyczne badania. Chyba, że kupujemy artykuły z brokatem niewiadomego pochodzenia. Niestety coraz częściej słychać głosy, że nawet takie drobinki jak brokat są szkodliwe dla środowiska.

Artykuły plastyczne z brokatem - niezwykłe efekty metalicznych drobinek

Dzięki artykułom z brokatem takich jak modelina, plastelina czy kleje, dzieci mogą tworzyć prace plastyczne z niezwykłymi wizualnie efektami. Wykorzystując termoutwardzalną modelinę z brokatem tworzyć własne ozdoby i biżuterię. Laurka dla mamy czy babci będzie się pięknie prezentować z brokatowym błyskiem. Dziecięca wyobraźnia niczym nie skrępowana doskonale wie, gdzie i do czego wykorzystać artykuły z brokatem. Pozwalajmy dzieciom bawić się plastycznymi materiałami. Każda forma zajęć plastycznych to wspieranie rozwoju motorycznego i kreatywności naszych pociech. Bezpieczne dla dzieci, sprawdzone, wysokiej jakości artykuły z brokatem zakupisz w naszym sklepie. Do kompletu przydadzą się także papiery kolorowe i bloki rysunkowe.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Waga [g]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena