• 22 255 95 55

Barierki, słupki

Barierki ostrzegawcze przeznaczone są do szybkiego i prawidłowego wydzielenia miejsca niebezpiecznego. Znalazły swoje zastosowanie m.in. na placach budowy, podczas prac drogowych, przy wykopach, pracach instalatorskich i montażowych w miejscach publicznych. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Barierki ostrzegawcze i ich zastosowanie są jednym z elementów, opisywanych w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U.2003.169.1650). Wszędzie tam, gdzie występuje zagrożenie niespodziewanego wejścia osób do tego nieupoważnionych, konieczne jest zapewnienie odpowiedniej ochrony i zabezpieczenia, do czego służą słupki ostrzegawcze i barierki ostrzegawcze. 
 

Praktyczne barierki BHP ostrzegawcze 

 
Barierki ostrzegawcze mogą przybierać różne formy, wykonywane są też z różnych materiałów i występują w stosunkowo szerokiej palecie kolorów. Najbardziej praktyczne i jednocześnie najbardziej mobilne są składane barierki ostrzegawcze. Sprawdzą się w każdej sytuacji, kiedy konieczne jest poinformowanie osoby trzecie o tymczasowym zagrożeniu. Może ono wynikać z prac drogowych, remontów, a czasem nawet wypadku. Tego typu barierki ostrzegawcze mają różne wymiary. Przystosowane są do zawieszenia na nich dodatkowych znaków i tablic, co zwiększa ich zakres zastosowania. Wykorzystuje się je na drogach, parkingach, przed budynkach użytku publicznego, na placach budowy oraz jako zagrodzenie przejścia i do wydzielenie obszaru niebezpiecznego.
 

Jak rozłożyć słupki ostrzegawcze i barierki?

 
Barierki ostrzegawcze, podobnie jak słupki ostrzegawcze, są łatwe do rozłożenia i złożenia. Doskonałą przyczepność zapewniają im podstawy wykonane z gumy, które sprawiają, że pozostają na swoim miejscu, nie przesuwają się i nie zmieniają swojej lokalizacji. Występują w kilku kolorach, każdy jest jednak intensywny, aby barierkę można było łatwo dostrzec. Wykonane są z lekkiego, lecz odpornego na wpływ czynników zewnętrznych polipropylenu. Zobacz również odzież ostrzegawczą, która zapewni lepszą widoczność na drodze. 
 

 

Filtry

Producenci
więcej >

Cena