• 22 255 95 55

Baterie i akumulatorki

W biurze, podobnie jak praktycznie w każdym innym pomieszczeniu w dzisiejszych czasach, wykorzystywane są różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, które muszą być w odpowiedni sposób zasilane, aby mogły należycie służyć swoim użytkownikom. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Baterie i akumulatory to wyroby, które są najczęściej odpowiedzialne za zaopatrywanie ich w stosowną ilość energii, dlatego zawsze warto mieć je pod ręką, by w razie rozładowania się dotychczas wykorzystywanych w danym urządzeniu, móc je szybko i łatwo zastąpić.

Baterie alkaiczne i litowe stosowane w najpopularniejszych urządzeniach elektronicznych

W sklepie internetowym DlaBiura24.pl znajdą Państwo m.in. baterie alkaiczne, które są zdecydowanie najpowszechniej wykorzystywanymi na całym świecie. Służą one do zasilania m.in. latarek, aparatów fotograficznych czy pilotów do telewizora. Ich największą zalety stanowią niezaprzeczalnie atrakcyjność cenowa oraz łatwość montażu. Nie są to jednak jedyne artykuły możliwe do nabycia poprzez skorzystanie z naszych usług.

Baterie przemysłowe o zróżnicowanej pojemności i gęstości energii

Wspomniane wyżej akumulatory alkaiczne cieszą się, jak już zdążyliśmy zauważyć, bardzo dużą popularnością, ale w naszym sklepie znajdą Państwo również innego rodzaju produkty, w tym baterie litowe. Najczęściej są one wyraźnie większe od alkaicznych, a w związku z tym bardziej pojemne. Ich zastosowanie jest jednak podobne. Poza tym akumulatory litowe zapewniają wyposażonym w nie urządzeniom dostęp do energii o większej gęstości, a czas wymagany do ich pełnego rozładowania wynosi niekiedy nawet ok. 10 lat. Jak zatem widać, różnorodność proponowanych przez nas artykułów jest duża, w związku z czym na pewno bez problemu nabędą Państwo dokładnie takie baterie przemysłowe, jakich potrzebują wykorzystywane w biurach (i nie tylko w nich) urządzenia niezbędne do wykonywania poszczególnych prac. Zobacz też: dyski zewnętrzne, które pomagają w pracy w biurze. 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Liczba akumulatorów w zestawie
więcej >
Maksymalna liczba akumulatorów AA do ładowania [szt]
więcej >
Maksymalna liczba akumulatorów AAA do ładowania [szt]
więcej >
Oznaczenie
więcej >
Podłączenie pod zapalniczkę samochodową
więcej >
Ładowarki dedykowane - marka oryginalnego akumulatora
więcej >
Certyfikat
więcej >
Rodzaj
więcej >
Czas ładowania akumulatorów [h]
więcej >
Napięcie [V]
więcej >
Pojemność akumulatora [mAh]
więcej >
Pojemność [mAh]
więcej >
Rodzaj ładowanych akumulatorów
więcej >
Typ akumulatorów w zestawie
więcej >
Typ ładowanych akumulatorów
więcej >
Typ
więcej >

Cena