• 22 255 95 55

Bibuły i papiery ozdobne

Pewnie wielu rodziców miało taki problem. Zwykle, kiedy już nie ma szans, by jakiś sklep z artykułami papierniczymi był otwarty, dziecko komunikuje, że akurat na jutro do szkoły potrzebna mu bibuła. Jeśli mamy znajomych, którzy mają dzieci, jest szansa, że ktoś nas poratuje, a jeśli nie – sprawa się komplikuje. Dlatego lepiej zawsze mieć w pogotowiu kilka rolek kolorowej bibuły marszczonej i kilka arkuszy gładkiej.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Lekki, cienki i wiotki papier - gładki lub pomarszczony, nieposiadający sprężystości podczas rozciągania. Kolorowa bibuła marszczona jest ciekawym materiałem chętnie wykorzystywanym na zajęciach plastycznych i technicznych jako element zdobniczy i rękodzielniczy. Dobrze jest się w nią zaopatrzyć na początku roku szkolnego i sukcesywnie sprawdzać stan jej zapasów w domu.

Do czego przydaje się bibuła?

Lampiony, witraże, ozdoby np. bibułowe kwiaty, choinkowe łańcuchy czy pompony - bibuła jest tu niezastąpiona. Kolorowe bibuły przydają się do przygotowania stroju karnawałowego czy innego przebrania dla dziecka - świetnie wygląda bibułkowa kryza dla pierrota. Bibuła to materiał, bez którego nie odrodziłoby się ludowe bibułkarstwo polegające na robieniu kwiatów z bibuły. To trochę zapomniane rękodzieło, na nowo zyskuje wielbicieli dzięki twórcom ludowym kultywującym dawne tradycje, ale także dzięki zaangażowaniu kół gospodyń, warsztatów terapii zajęciowej czy jako element zająć plastycznych w domach kultury.

Kolorowe bibuły do nabycia w naszym sklepie

Mix kolorów i nowość - wzorów (kratka, gwiazdki, kropki). W sprzedaży posiadamy także papiery ozdobne, folie prezentowe, a nawet papierowe torebki prezentowe, które dają możliwość zdobienia ich według własnego pomysłu np. dekoracjami z bibuły. Jeśli szukasz bibuły do szkoły, świetlicy, warsztatów - znajdziesz ją w naszym sklepie. Polecamy także inne artykuły papiernicze, przydatne do bibuły, takie jak nożyczki, kleje, czy małe zszywacze

Filtry

Producenci
więcej >
Długość [mm]
więcej >
Długość [m]
więcej >
Gramatura papieru [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [cm]
więcej >
Uchwyt
więcej >
Wymiary [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Typ
więcej >

Cena