• 22 255 95 55

Bloczki samoprzylepne

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Dzięki bloczkom samoprzylepnym już nigdy nie zapomnisz o niczym ważnym! To proste i szybkie ułatwienie, które może podnieść jakość życia. W ofercie DlaBiura24 dostępne są wysokiej jakości karteczki, stworzone z doskonałego papieru, który poradzi sobie z intensywnym użytkowaniem. Bloczki samoprzylepne sprawią, że "zapomnisz" o zapominaniu! Już nigdy więcej nie zapomnisz o urodzinach, zadaniach w pracy, ważnych spotkaniach i innych istotnych problemach.

Karteczki samoprzylepne pomocne przy burzach mózgów

Bloczki samoprzylepne to szybki i skuteczny sposób na zapisywanie luźnych myśli. Pomocne jest to np. w trakcie spotkań, na których odbywa się tzw. burza mózgów. W ten sposób żadna potencjalnie cenna myśl nie zostanie stracona. Zapisanie każdej skutkuje tym, że można stworzyć ciekawy projekt. Do tego przy ich pomocy można np. zostawić komuś wiadomość na biurku lub w miejscu pracy - to bardzo przydatne.

Bloczki samoprzylepne - uniwersalne rozwiązanie do biur i miejsc pracy

Jak widać bloczki na karteczki są rozwiązaniem uniwersalnym, które przydaje się w różnych momentach pracy w biurze. Dlatego też warto zaopatrzyć się w tego typu akcesoria biurowe, które dzięki swoim radosnym kolorom przyciągną uwagę i dobrze dopasują się do przestrzeni biurowej. Spraw, by stały się estetycznym uzupełnieniem każdego biura. Zachęcamy również do sprawdzenia kategorii pojemniki na karteczki biurowe - przydadzą się, by utrzymać porządek w bloczkach. 

Filtry

Producenci
więcej >
Gilotynka
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena