Najnowsze artykuły

 • Archiwizacja dokumentów - jak to robić?

  Archiwizacja dokumentów - jak to robić?

  Wydajność pracy zależy od nas samych. Ważne jest to jak zarządzamy naszymi dokumentami. Niezwykle istotna jest prawidłowo prowadzona archiwizacja. Jak więc archiwizować dokumentacje w sposób, który będzie złotym środkiem dla naszych potrzeb?

  08 Lipca 2020

 • Wymiary segregatora biurowego - standardowe rozmiary segregatorów A4 i A5

  Wymiary segregatora biurowego - standardowe rozmiary segregatorów A4 i A5

  Do biurowych niezbędników należą segregatory biurowe. Oprócz tradycyjnego zastosowania segregatorów w celach archiwizacyjnych, warto też poznać inne, których jest naprawdę wiele. Jak dobrać segregator, który spełni nasze wymagania?

  02 Lipca 2020

 • Koszulki groszkowe, a krystaliczne - różnica i znaczenie

  Koszulki groszkowe, a krystaliczne - różnica i znaczenie

  Dowiedz się jak prawidłowo archiwizować dokumenty. Poznaj różnice w strukturach koszulek na dokumenty oraz wiele innych udogodnień, które zostały zastosowane w celu ułatwienia firmom codziennego funkcjonowania.

  23 Czerwca 2020

 • Szkoła w domu

  Szkoła w domu

  My pracujemy w domach, a nasze dzieci się w nich uczą. Nie jest to proste. W domu jest się ciężej skupić i wykonać szkolne obowiązki. Jak urządzić dziecku szkołę w domu? W jakie produkty się wyposażyć, aby nauka była milsza i dawała lepsze efekty?

  15 Maja 2020

 • Home office- jak efektywnie pracować z domu?

  Home office- jak efektywnie pracować z domu?

  Już na samą myśl „home office” łapiemy się za głowę. Osoby, które są przyzwyczajone do „biurowego porządku” nie są w stanie szybko i łatwo przestawić się na pracę w domu. Jak się w nim skoncentrować? W co się wyposażyć, aby praca była efektywna?

  12 Maja 2020

 • Jak chronić dzieci przed koronawirusem?

  Jak chronić dzieci przed koronawirusem?

  Dzieci przechodzą koronawirusa rzadko i najczęściej bezobjawowo ale nie znaczy to, że możemy ignorować zagrożenie. Powinniśmy nauczyć dzieci podstawowych zasad, dzięki czemu będziemy w stanie zminimalizować ryzyko zarażenia.

  26 Kwietnia 2020

Kategorie

Archiwum

Top 5 promocje

Top 5 nowości