Najnowsze artykuły

 • Gadżety do szkoły

  Gadżety do szkoły

  Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Jakość nauki bardzo dużo zależy od wyposażenia szkolnego plecaka. Dzieci spędzają w szkole większość swojego dnia a potem wiele godzin odrabiają prace domowe. Mamy dla Was radę.

  04 Października 2019

 • Efektywna praca dzięki Durable

  Efektywna praca dzięki Durable

  Odpowiednio zorganizowana praca daje najlepsze efekty. Jak o to zadbać? To prostsze niż myślisz! Wystarczy wyposażyć stanowisko pracy w podręczne akcesoria przydatne podczas wykonywania podstawowych obowiązków i zadań.

  18 Września 2019

 • Sposoby na wiecznie czyste biuro.

  Sposoby na wiecznie czyste biuro.

  Higiena oraz czystość są bardzo ważne w każdym miejscu. Zadbane biuro jest bezzaprzeczalnie wizytówką firmy. W szczególności gdy jest ono miejscem przyjmowania klientów bądź dostawców.

  11 Września 2019

 • Jak zaprezentować firmę na targach?

  Jak zaprezentować firmę na targach?

  Targi branżowe stają się coraz atrakcyjniejszymi wydarzeniami. Jest to bardzo dobra okazja do prowadzenia działań marketingowych, które zaprocentują w późniejszej sprzedaży. Wystawy pozwalają na dotarcie do klienta, który jest zainteresowany naszą ofertą

  29 Sierpnia 2019

 • Szkolne niezbędniki

  Szkolne niezbędniki

  Wakacje trwają, ale kolejny rok szkolny zbliża się nieubłaganie. Jak więc się na niego przygotować aby zapewnić dziecku wszystko czego potrzebuje w szkolnej wyprawce? Przedstawimy Wam krótki poradnik, który pomoże Wam w zakupie szkolnych niezbędników.

  14 Sierpnia 2019

 • Jakie krzesło biurowe kupić?

  Jakie krzesło biurowe kupić?

  Odpowiedni fotel biurowy ma za zadanie zapewniać zarówno komfort pracy jak i prawidłowe podparcie wszystkich części ciała. Niestety, większość foteli biurowych znajdujących się na rynku nie jest ergonomiczna. Na co w takim razie zwracać uwagę podczas wybo

  05 Sierpnia 2019

Kategorie

Archiwum

Top 5 promocje

Top 5 nowości