Najnowsze artykuły

 • Akcesoria ułatwiające pracę w biurze

  Akcesoria ułatwiające pracę w biurze

  Praca w biurze bywa nieraz bardzo męcząca. Mamy dla Was zestawienie kilku produktów, które pomagają w codziennej biurowej pracy. Dzięki nim dokumenty będą uporządkowane i czytelne. Nie będzie problemu z tym, że czegoś nie można znaleźć.

  23 Grudnia 2019

 • Laminowanie jako sposób na zabezpieczenie dokumentów

  Laminowanie jako sposób na zabezpieczenie dokumentów

  Laminowanie dokumentów to coraz częściej stosowana metoda na zabezpieczenie ważnych papierów przed zniszczeniem. Dzięki laminacji dokumenty zyskują trwałość oraz estetykę. W biurze znajduje się wiele dokumentów przekazywanych pomiędzy pracownikami

  02 Grudnia 2019

 • TOP 5 przedmiotów usprawniających komunikację w biurze

  TOP 5 przedmiotów usprawniających komunikację w biurze

  Komunikacja to podstawa w odpowiednio funkcjonującej firmie. Informację, które przekazujemy pracownikom muszą do nich szybko dotrzeć nie będąc po drodze zmieniane. Warto więc zadbać o to aby firma była wyposażona w przedmioty usprawniające komunikację. Ot

  04 Listopada 2019

 • Gadżety do szkoły

  Gadżety do szkoły

  Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Jakość nauki bardzo dużo zależy od wyposażenia szkolnego plecaka. Dzieci spędzają w szkole większość swojego dnia a potem wiele godzin odrabiają prace domowe. Mamy dla Was radę.

  04 Października 2019

 • Efektywna praca dzięki Durable

  Efektywna praca dzięki Durable

  Odpowiednio zorganizowana praca daje najlepsze efekty. Jak o to zadbać? To prostsze niż myślisz! Wystarczy wyposażyć stanowisko pracy w podręczne akcesoria przydatne podczas wykonywania podstawowych obowiązków i zadań.

  18 Września 2019

 • Sposoby na wiecznie czyste biuro.

  Sposoby na wiecznie czyste biuro.

  Higiena oraz czystość są bardzo ważne w każdym miejscu. Zadbane biuro jest bezzaprzeczalnie wizytówką firmy. W szczególności gdy jest ono miejscem przyjmowania klientów bądź dostawców.

  11 Września 2019

Kategorie

Archiwum

Top 5 promocje

Top 5 nowości