Aktualności

9.01 - Dzień Sprzątania Biurka

9.01 - Dzień Sprzątania Biurka

9.01 - Dzień Sprzątania Biurka

W dniu 9 stycznia świętujemy Międzynarodowy Dzień Sprzątania Biurka. W związku z tym postanowiliśmy przygotować krótkie zestawienie najważniejszych produktów, które są niezwykle pomocne w organizacji przestrzeni na biurku, dzięki czemu bałagan nie będzie częstym towarzyszem w naszym miejscu pracy. Poznaj, w co warto wyposażyć stanowisko pracy i usprawnij wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych. 

 

Zorganizuj swoje miejsce pracy - artykuły biurowe 

Wyróżniliśmy cztery najważniejsze artykuły biurowe, które z całą pewnością będą miały znaczący wpływ na organizację naszego stanowiska pracy.

 • Szuflady na dokumenty: pojemnik na dokumenty jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia biurka. Przy ich pomocy możemy przechowywać pod ręką bieżącą dokumentację bez konieczności umieszczenia jej w segregatorze. Rozwiązanie tego typu jest szczególnie doceniane, jeśli w ciągu dnia przez nasze ręce przechodzi wiele dokumentów. Wśród popularnych form przechowywania dokumentów należy wyróżnić: kuwety na dokumenty, szufladki na dokumenty, pojemniki na ścianę, sortery korespondencji, czy segregatory na biurko. Wybierz odpowiedni sposób przechowywania, który będzie dostosowany do wielkości powierzchni roboczej biurka.
   
 • Podkładka na biurko z notatnikiem lub kalendarzem: podkładka na biurko jest kolejnym elementem wyposażenia, które może okazać się niezwykle pomocne podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Podkładka pod biurko nie tylko ułatwi nam pracę z myszką komputerową i klawiaturą, ponieważ zabezpieczy je przed przemieszczaniem, ale umożliwi nam również zapisywanie najważniejszych informacji na wyciągnięciu wzroku. Innym chętnie wybieranym produktem są podkładki na biurko z papierowym kalendarzem, co umożliwia nam bieżące kontrolowanie aktualnego miesiąca. 
   
 • Organizer na karteczki: chyba każdy z nas doskonale wie, jak ważne jest zapisywanie najważniejszych informacji dnia. Czasami ich ilość przerasta nasze oczekiwania i nie jesteśmy w stanie zapamiętać tak dużej ilości informacji. W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem okażą się małe karteczki samoprzylepne. Warto również zadbać o to, aby nasze karteczki miały swoje miejsce na biurku. W tym celu producenci artykułów biurowych zaprojektowali pojemniki na karteczki, które występują w rozbudowanej kolorystyce, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie wybrać produkt doskonale dostosowany do indywidualnych oczekiwań. 
   
 • Organizer na długopisy i drobne artykuły piśmiennicze: jeśli mówimy już o organizacji karteczek samoprzylepnych, to w tym miejscu nie powinniśmy również zapomnieć o tak ważnej rzeczy, jaką jest organizacja artykułów piśmienniczych. Chyba każdy z nas zna historię o zaginionym długopisie. Zadbaj o to, aby Twój długopis nie był jej częścią! 
   

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki