Archiwum: Lipiec 2019

 • Niezbędnik biurowej kuchni - co powinno się w niej znaleźć?

  Niezbędnik biurowej kuchni - co powinno się w niej znaleźć?

  W każdej firmie potrzebne jest miejsce do odpoczynku dla pracowników. W większości miejsc jest to biurowa kuchnia – miejsce w którym zaczynamy dzień od porannej kawy, potem spędzamy w nim czas w trakcie lunchu, a następnie kończymy ostatnią kawą. Jakie s

  30 Lipca 2019

 • Organizacja czasu oraz miejsca pracy

  Organizacja czasu oraz miejsca pracy

  Doba ma 24 godziny a obowiązków w biurze przybywa. Jak więc sobie z tym poradzić? Jak się okazuje, jest kilka prostych zasad, dzięki którym bez problemu można poprawić efektywność swojej pracy. Zarządzanie czasem, to tak naprawdę planowanie oraz systematy

  18 Lipca 2019

 • Co mówi o Tobie Twój charakter pisma?

  Co mówi o Tobie Twój charakter pisma?

  Zastanawiałeś się kiedyś co mówi Twój charakter pisma? Dzięki marce Schneider możesz to sprawdzić. Zdaniem marki, pismo to wyraz tego jacy jesteśmy. Aby poznać siebie oraz swój typ osobowości, należy wziąć udział w akcji, która potrwa do końca września.

  15 Lipca 2019

 • Promocja z OPUS

  Promocja z OPUS

  Jesteś na etapie urządzania biura? Zastanawiasz się co zrobić aby przechowywanie i niszczenie dokumentów przebiegało zgodnie z przepisami? A może chcesz aby twoje dokumenty prezentowały się schludnie i profesjonalnie? Mamy coś dla Was!

  08 Lipca 2019

 • Ergonomia stanowiska pracy z komputerem

  Ergonomia stanowiska pracy z komputerem

  Ergonomia jest bardzo ważna podczas pracy biurowej. Pomaga zadbać o zdrowie oraz zminimalizować negatywne skutki pracy siedzącej. Warto zaopatrzyć się w produkty ergonomiczne, które są podstawą w każdym biurze.

  01 Lipca 2019

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki