Archiwum: Kwiecień 2020

 • Jak chronić dzieci przed koronawirusem?

  Jak chronić dzieci przed koronawirusem?

  Dzieci przechodzą koronawirusa rzadko i najczęściej bezobjawowo ale nie znaczy to, że możemy ignorować zagrożenie. Powinniśmy nauczyć dzieci podstawowych zasad, dzięki czemu będziemy w stanie zminimalizować ryzyko zarażenia.

  26 Kwietnia 2020

 • Jak dezynfekować odzież?

  Jak dezynfekować odzież?

  Koronawirus jest w stanie utrzymywać się na najróżniejszych powierzchniach. Dotyczy to również odzieży. Jak dbać o nasze ubrania, aby zapobiec zarażeniu się koronawirusem? Czy i jak powinniśmy dezynfekować odzież?

  25 Kwietnia 2020

 • Zakupy online – jak odebrać paczkę od kuriera/dostawę jedzenia?

  Zakupy online – jak odebrać paczkę od kuriera/dostawę jedzenia?

  W obecnych czasach, gdy panuje epidemia, mówi się o tym aby nie wychodzić z domów. Ale co z sytuacją, w której kończą nam się niezbędne produkty? Nawet wtedy nie musimy opuszczać domu. Z pomocą przychodzą nam zakupy internetowe.

  16 Kwietnia 2020

 • Jak dezynfekować produkty spożywcze?

  Jak dezynfekować produkty spożywcze?

  Dezynfekcja produktów spożywczych jest kolejnym sposobem na ograniczenie ryzyka przenoszenia koronawirusa. Najważniejsze jest, żebyśmy pozbyli się go z naszego otoczenia – odkażali przedmioty codziennego użytku oraz te, które przynosimy z zewnątrz.

  10 Kwietnia 2020

 • Jak robić zakupy w czasach koronawirusa?

  Jak robić zakupy w czasach koronawirusa?

  Jak robić zakupy w czasach koronawirusa? Ostatnio jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań. Od jakiegoś czasu sklepy zaczęły funkcjonować na nieco innych zasadach. Przestrzegając je minimalizujemy zagrożenie zarażenia się koronawirusem.

  08 Kwietnia 2020

 • Jak nosić i zdejmować rękawiczki jednorazowe?

  Jak nosić i zdejmować rękawiczki jednorazowe?

  Jednią z metod zapobiegania zarażeniu się koronawirusem jest noszenie rękawiczek jednorazowych. Jest to również obowiązkowy element podczas robienia zakupów w czasie epidemii.

  06 Kwietnia 2020

 • Jak prawidłowo myć ręce?

  Jak prawidłowo myć ręce?

  W czasach koronawirusa prawidłowe i częste mycie rąk to podstawa. Jest to najważniejszy sposób uniknięcia zagrożenia. Kiedy powinniśmy myć ręce? Jak to prawidłowo robić? Co z używaniem płynów i żeli dezynfekujących?

  05 Kwietnia 2020

 • Jak dezynfekować biuro i mieszkanie?

  Jak dezynfekować biuro i mieszkanie?

  W czasach zagrożenia, które jest związane z koronawirusem trzeba dbać nie tylko o własną higienę, ale również dezynfekcję miejsca pracy oraz domu. Wirus utrzymuje się na różnych powierzchniach i przenosi bardzo szybko.

  03 Kwietnia 2020

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki