Archiwum: Lipiec 2020

 • Teczka do podpisu - do czego służy i jak używać?

  Teczka do podpisu - do czego służy i jak używać?

  Teczki do podpisu nie cieszą się taką popularnością jak tradycyjne teczki na dokumenty, ale ich zastosowanie w wielu firmach jest potrzebne. Do czego służą teczki do podpisu? Jak ich używać?

  30 Lipca 2020

 • Przekładki - zrób to sam!

  Przekładki - zrób to sam!

  Przekładki do segregatora to kolejny biurowy niezbędnik. Można je kupić w większości sklepów z artykułami biurowymi, ale jest jeszcze jedna opcja. Można je zrobić samemu.

  27 Lipca 2020

 • Co powinna zawierać wizytówka? Standardy dla wizytówki firmowej i osobistej

  Co powinna zawierać wizytówka? Standardy dla wizytówki firmowej i osobistej

  Jak powinna wyglądać wizytówka i jak zaplanować rozmieszenie informacji na poszczególnych rodzajach wizytówek? W tym tekście przedstawimy Wam najważniejsze elementy i wskazówki, aby Wasze wizytówki wyglądały profesjonalnie i wyróżniały się na tle innych.

  23 Lipca 2020

 • Czy filtr prywatyzujący wpływa na wzrok?

  Czy filtr prywatyzujący wpływa na wzrok?

  Przepisy RODO bardzo się zaostrzyły. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie dane przechowywane na naszym komputerze. Niezbędnym gadżetem w obecnych czasach jest filtr prywatyzujący.

  20 Lipca 2020

 • Kartoteka magazynowa - jak wypełnić?

  Kartoteka magazynowa - jak wypełnić?

  Kartoteka magazynowa i dokładne prowadzenie archiwum najważniejszych dokumentów odgrywają wyjątkowo istotną rolę, wykluczając przy tym niemalże całkowicie pomyłki. Jak prawidłowo ją uzupełniać, w jaki sposób trwale archiwizować oraz jak skutecznie zarządz

  16 Lipca 2020

 • Archiwizacja dokumentów - jak to robić?

  Archiwizacja dokumentów - jak to robić?

  Wydajność pracy zależy od nas samych. Ważne jest to jak zarządzamy naszymi dokumentami. Niezwykle istotna jest prawidłowo prowadzona archiwizacja. Jak więc archiwizować dokumentacje w sposób, który będzie złotym środkiem dla naszych potrzeb?

  13 Lipca 2020

 • Wymiary segregatora biurowego - standardowe rozmiary segregatorów A4 i A5

  Wymiary segregatora biurowego - standardowe rozmiary segregatorów A4 i A5

  Do biurowych niezbędników należą segregatory biurowe. Oprócz tradycyjnego zastosowania segregatorów w celach archiwizacyjnych, warto też poznać inne, których jest naprawdę wiele. Jak dobrać segregator, który spełni nasze wymagania?

  02 Lipca 2020

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki