Aktualności

Artykuły biurowe, dzięki którym wydruki firmowe będą czytelne i estetyczne

Artykuły biurowe, dzięki którym wydruki firmowe będą czytelne i estetyczne

Artykuły biurowe, dzięki którym wydruki firmowe będą czytelne i estetyczne 

Każdy pracownik biurowy doskonale wie, jak ważną rolę w firmie odgrywają czytelne wydruki. Są one nie tylko wizytówką firmy, ale przede wszystkim elementem odpowiedzialnym za prawidłowy przebieg dokumentów firmowych. Aby drukowane dokumenty były czytelne, jednym z najważniejszych elementów jest dobór odpowiedniego papieru do drukowania, bo jak wiemy nie każdy papier do drukarki, jest dokładnie taki sam. W związku z dużym zainteresowaniem i przede wszystkim zapotrzebowaniem na papier do drukowania postanowiliśmy przygotować ranking najlepszych papierów biurowych. Jaki papier biurowy wybrać oraz na które parametry produktu zawrócić uwagę - odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. 

Ranking TOP 5 papierów biurowych
 

5. Papier PLANO Superior A4 90g do drukarki i ksero: papier do drukarki Plano cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracowników biurowych. Papier tego typu zaliczany jest do produktów premium, ze względu na wysoki poziom bieli, dzięki czemu nadrukowany tekst charakteryzuje się podwyższoną wyrazistością. Inną, ogromną zaletą produktu jest umiarkowana grubość papieru, która wynosi 90g, co jest uśrednioną grubością papieru przyjętą przez zdecydowaną większość firm. 

 

4. Papier Color Copy A4 90g: na liście papierów biurowych z całą pewnością nie mogło zabraknąć papierów marki Color Copy. Producent ten w swojej ofercie posiada bogaty wybór papierów biurowych o różnych powierzchniach i grubościach, dzięki czemu każdy ma możliwość doboru papieru, który będzie doskonale dostosowany do wszystkich oczekiwań. Dodatkowo papier biurowy Color Copy został wyróżniony certyfikatem FSC, który informuje nas o ekologicznej, niezagrażającej środowisku produkcji papieru. Wydruki na papierze Color Copy są wyjątkowo czytelne i przyjazne dla oka. 

 

3. Papier Navigator Universal A4 80g: z całą pewnością każdy pracownik biurowy chociaż raz w życiu słyszał o papierze biurowym marki Navigator. Papier Navigator został wyróżniony specjalnym odznaczeniem World Bestseller 1, co świadczy o niepodważalnej jakości papieru. Co więcej, firma Navigator przestrzega wszystkich norm, jeśli chodzi o produkcję papieru z zachowaniem dbałości o każdy najmniejszy aspekt ekologiczny. Poznaj papier Navigator Universal - produkt dostosowany do Twoich oczekiwań!

 

2. Papier POLLUX A4 80g: papier POLLUX to produkt często wykorzystywany do wydruku prezentacji, dokumentów firmowych notatek, czy ulotek. Papier biurowy marki POLLUX cieszy się dużym zainteresowaniem między innymi, dlatego że jego produkcja odbywa się na terenie Polski. Do innych cech szczególnych papieru biurowego, śmiało możemy zaliczyć: podwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli), który sprawia, że papier do ksero doskonale sprawdza się zarówno w drukach czarno-białych,  jak i kolorowych - szerokie zastosowanie POLlux to oszczędność czasu i redukcja kosztów.

 

1. Papier POLEFFECT A4 100g do drukarki i ksero: wybór pierwszego miejsca nie należał do najłatwiejszych i warto zaznaczyć, że każda z powyższych propozycji spełnia standardy wydruku na naprawdę wysokim poziomie. Jednak z całą pewnością, szczególne wyróżnienie należy się polskiemu producentowi POL, który w swojej ofercie dysponuje papierami o naprawdę wysokiej jakości. Wśród cech szczególnych papieru biurowego POLEFFECT warto wyróżnić takie cechy jak: wysoki współczynnik CIE 168 (odpowiedzialny za skalę bieli), który sprawia, że papier do ksero doskonale sprawdzi się zarówno w drukach czarno-białych,  jak i kolorowych. Co więcej, papier został wykończony satynową, przyjemną w dotyku powierzchnią, która gwarantuje dokładne odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki