Aktualności

Artykuły ergonomiczne dla niej - stwórz z nami wygodne i ergonomiczne miejsce pracy w kobiecym stylu

Artykuły ergonomiczne dla niej - stwórz z nami wygodne i ergonomiczne miejsce pracy w kobiecym stylu

Artykuły ergonomiczne dla niej - stwórz z nami wygodne i ergonomiczne miejsce pracy w kobiecym stylu! 

Jak wiemy, artykuły ergonomiczne są powszechnie wykorzystywane przez pracowników biurowych. Ułatwiają nam one wykonywanie bieżących obowiązków zawodowych oraz wpływają na ogólną poprawę jakości pracy. Jesteśmy w stanie wyróżnić wiele artykułów biurowych, które mają znaczący wpływ na komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych, jednak postanowiliśmy wyselekcjonować jedynie najważniejsze z nich, które cieszą się największą popularnością. O czym nie powinniśmy zapomnieć w momencie, gdy będziemy wyposażać nasze miejsce pracy - ergonomiczne dodatki dla niej. 
 

Ergonomia w biurze - dlaczego jest taka ważna? 

Zanim przejdziemy do omówienia najważniejszych artykułów ergonomicznych obowiązkowo powinniśmy zastanowić się, co tak naprawdę słowo ergonomia oznacza i dlaczego jest aż tak ważne. Przede wszystkim ergonomiczne stanowisko pracy to takie, które ogranicza do minimum wykonywanie niekomfortowych i niewygodnych ruchów, dzięki czemu nasz układ mięśniowy i kostny jest maksymalnie odciążony. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej artykułom ergonomicznym, które doskonale wkomponują się w kanony kobiecego poczucia estetyki. 
 

Ergonomia w biurze - od czego zacząć

Przede wszystkim powinniśmy skupić się na tym, aby zakupione przez nas artykuły ergonomiczne były użyteczne, dlatego skompletowaliśmy listę najważniejszych z nich. 
 

  • Podkładka pod nadgarstek i klawiaturę: ergonomiczne podkładki pod nadgarstek zostały zaprojektowane z myślą o komforcie każdego pracownika biurowego. Regularne stosowanie podkładki pod nadgarstek w znacznym stopniu odciąża nasze dłonie i nadgarstki, dzięki czemu jesteśmy mniej narażeni na powstawanie groźnych kontuzji ergonomicznych, takich jak cienia nadgarstka i inne. Chętnie wybierane modele dla niej: podkładka pod mysz fotograficzna FELLOWES Szewron, podkładka przed klawiaturę FELLOWES Hana szara, podkładka przed klawiaturę FELLOWES Health-V Crystal niebieska i wiele więcej

  • Podnóżek ergonomiczny: podnóżek ergonomiczny jest niezastąpiony, jeśli chodzi o zachowanie prawidłowej postawy ciała w trakcie pracy. Podnóżki biurowe poprawiają krążenie w nogach, co przyczynia się do ogólnej poprawy samopoczucia. Dodatkowo podnóżki prezentują się elegancko i z całą pewnością będą doskonałym uzupełnieniem każdej przestrzeni biurowej. Chętnie wybierane modele dla niej: podnóżek Hana™ biały FELLOWES, podnóżek i-Spire™ FELLOWES biały, podnóżek profesjonalny Ultimate FELLOWES  i wiele więcej. 

  • Podstawka pod laptopa: podstawki pod laptopa umożliwiają nam zachowanie prawidłowej postawy ciała oraz utrzymania wzroku na optymalnej wysokości, dzięki czemu unikamy garbienia się, które może prowadzić do wielu poważnych schorzeń i bóli. Chętnie wybierane modele dla niej: podstawa pod laptop FELLOWES Clarity, podstawa pod laptop FELLOWES Hana biała, podstawa pod laptop FELLOWES Quick Lift I-Spire biała

  • Uchwyty i podstawki na dokumenty: dzięki podkładce na dokumenty wszystkie najważniejsze dokumenty firmowe będziemy mieć zawsze na wyciągnięciu ręki. Co ciekawe, wiele osób nie jest świadoma, jak ważny jest komfortowy dostęp do dokumentów bez wykonywania zbędnych ruchów rękoma. Inwestycja w podkładkę na dokumenty pomoże nam zachować komfort pracy każdego dnia. Chętnie wybierane modele dla niej: baza na dokumenty i do pisania FELLOWES Clarity, podstawka na dokumenty i tablet FELLOWES i-Spire biała, podstawka na dokumenty z ciężką bazą FELLOWES.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki