Biuropedia

Cięcie papieru na wymiar - najlepsze sposoby i urządzenia

Cięcie papieru na wymiar - najlepsze sposoby i urządzenia

Cięcie papieru na wymiar - najlepsze sposoby i urządzenia

Cięcie papieru na wymiar jest niezbędną czynnością, która stale wykonywana jest w wielu miejscach pracy. Ciężko byłoby wyobrazić perfekcyjnie przyciętą kartkę papieru o małym lub nieproporcjonalnie dużym wymiarze przy użyciu nożyczek. Jak poradzić w sytuacji, gdy tradycyjne, najpopularniejsze metody zawodzą? Mamy na to sprawdzone sposoby! 

Cięcie papieru na wymiar - niezastąpione urządzenia: 

 • Trymer do papieru skonstruowany jest z podstawy z nożem dolnym oraz dźwigni, która połączona została z nożem górnym. Działanie urządzenia opiera się głównie na ostrzu rotacyjnym, które porusza się po prowadnicy, dlatego linia cięcia jest tak idealnie prosta. Dzięki ostrzu rotacyjnemu możemy przeciąć pojedyncze arkusze takie jak: folia, kalka, karton czy fotografie. 
   
 • Gilotyna do papieru sprawdzi się w miejscach, gdzie papier jest cięty masowo, takich jak drukarnie czy inne firmy poligraficzne. Gilotyna jest przystosowana do cięcia jednorazowo obszernych plików papieru o różnych wymiarach. 
   
 • Gilotyna elektryczna: urządzenie przystosowane do precyzyjnego cięcia dużych ilości dokumentów. Linia cięcia często wyznaczana jest przy użyciu lasera. 

 1. Gilotyna do papieru po angielsku
 2. Gilotyna do papieru definicja 
 3. Gilotyna do papieru instrukcja obsługi
 4. Cięcie papieru na wymiar - najlepsze sposoby i urządzenia

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki