Aktualności

Co napisać na kopercie komunijnej?

Co napisać na kopercie komunijnej?

Co napisać na kopercie komunijnej? 

Co się pisze na kopercie komunijnej? To pytanie pojawia się stosunkowo często na wszelkiego rodzaju forach dyskusyjnych. Okres komunijny tuż za rogiem, a nam, jako przyszłym gościom, będzie zależeć na tym, aby wypaść w oczach organizatorów przyjęcia jak najlepiej. Zapewne mało kto z Was, zdawał sprawę z faktu, iż koperty komunijnej wcale nie musimy podpisywać, ale to nie znaczy, że nie możemy. Co napisać na kopercie na komunię? Podpowiemy, o czym należy bezwarunkowo pamiętać. 

 

Jak zaadresować kopertę na komunię? 

Tak, jak wcześniej wspomnieliśmy, podpis na kopercie komunijnej nie jest wymagany. Wiele osób przyjęło jednak, za standard pospisywanie koperty komunijnej, imieniem i nazwiskiem osoby przyjmującej Pierwszą Komunię. Także, jeśli zastanawiamy się jak podpisać kopertę na komunię?- to mały napis w postaci imienia i nazwiska, będzie całkowicie wystarczający. 
 

Co się pisze na kopercie na komunie - o czym należy pamiętać? 

Znacznie ważniejszym aspektem niż podpisanie koperty komunijnej, zdecydowanie jest to, co umieścimy w środku. Tym razem nie mamy na myśli, często zadawanego pytania: „ile włożyć do koperty komunijnej?”. W kopercie komunijnej powinniśmy umieścić kartkę z życzeniami (w tym celu, warto zdecydować się na papier ozdobny ecru), ponieważ to ona umożliwi dziecku przyjmującemu komunię, późniejszą weryfikację życzeń. Pamiętajmy, koperta zostanie otworzona i najprawdopodobniej wyrzucona, a to, w jaki sposób wypiszemy kartkę z życzeniami i ją podpiszmy, zostanie zapamiętane na dłużej. 

 

Podsumowując - jak podpisać kartkę na komunię?. Wystarczy, że małą czcionką napiszemy imię i nazwisko dziecka lub jedynie ozdobimy estetycznie kopertę. 


Sprawdź inne podobne artykuły:

  1.  Jak podpisać kopertę na chrzest?
  2.  Co napisać na kopercie na urodziny?
  3.  Jak zaadresować list do księdza?
  4. Jak podpisać kopertę dla pary młodej?
  5. Jak zaadresować list do firmy?
  6.  Jak zaadresować PIT?
  7. Jak zaadresować list do sądu?

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki