Aktualności

Czym zmyć marker permanentny z białej tablicy?

MArker do tablic suchościeralnych

Czym zmyć marker permanentny z białej tablicy?

Jednym z najczęściej popełnianych błędów w biurach, szkołach, czy uczelniach wyższych, jest przypadkowe użycie zwykłego markera na białej tablicy przystosowanej dla pisaków suchościeralnych. Nazwa markerów permanentnych, automatycznie sugeruje nam, że ich zmycie nie należy do najłatwiejszych zadań. Jednak przyjęło się mawiać, że nie ma sytuacji bez wyjścia! W tym wypadku również znamy kilka sprawdzonych sposobów, które umożliwią nam skuteczne zmycie śladów po markerze permanentnym. 

Marker permanentny - jak zmyć z białej tablicy? 

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów, które umożliwiają zmycie śladów po markerze permanentnym na białej tablicy do markerów suchościeralnych. Z wielką przyjemnością podzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami. 

Jak zmyć marker permanentny z flipcharta? 

 • Pierwszym, sprawdzonym i wyjątkowo popularnym sposobem, jest pokrycie markera permanentnego, markerem do tablic suchościeralnych - właściwości produktu mają działanie zbliżone do zmywacza do paznokci. Wystarczy, że naniesiemy pisak na pisak i delikatnie przetrzemy tablicę gąbką lub ścierką. 

 • Drugim nieznacznie mniej popularnym, ale równie skutecznym sposobem, jest naniesienie na marker permanentny zmywacza do paznokci lub niezwykle popularnego produktu, jakim jest Cif. Tablicę powinniśmy przetrzeć wilgotną ścierką nasączoną, jednym z dwóch z wymienionych preparatów. 

 • Maciej Piotr 01.08.2022

  zmywacz do paznokci w 10 sekund !
  mazak suchościeralny działa ale to żmudna procedura, bo moje aniołki zamalowały całą tabliucę na czarno !

 • Paulina 31.08.2021

  Zdecydowanie marker suchościeralny jest najskuteczniejszy

 • Janek 30.08.2021

  Ja najlepiej zmywam płynem do zmywania etykiet Clinex. Polecam.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki