Aktualności

Czyszczenie niszczarki - jak wyczyścić niszczarkę?

Czyszczenie niszczarki - jak wyczyścić niszczarkę?

Czyszczenie niszczarki - jak wyczyścić niszczarkę? 

Jak wyczyścić niszczarkę? Jeśli chodzi o czyszczenie niszczarki do papieru, to przede wszystkim powinniśmy zadbać o jej prawidłową konserwację. Zaniedbanie tego aspektu zmusi nas do całkowitej wymiany niszczarki lub do oddania urządzenia do naprawy. Krótko mówiąc, samodzielne czyszczenie niszczarki od wewnątrz jest niemożliwe, dlatego też należy zadbać o regularne oliwienie niszczarek biurowych. Jak wyczyścić niszczarkę - najważniejsze informacje, zapraszamy! 
 

Jak wyczyścić niszczarkę od środka? 

Czyszczenie niszczarki odbywa się za pomocą oliwienia niszczarki. Aby, prawidłowo naoliwić niszczarkę w pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o zakup oleju do niszczarek. Produkt tego typu znajdziemy w katalogu produktów każdego producenta niszczarek do papieru, są to między innymi: Fellowes, HP, czy Rexel. 
 

Czyszczenie niszczarki olejem do niszczarek

Aby niszczarka została prawidłowo naoliwiona, przygotowaliśmy krótką instrukcję, która mamy nadzieję ułatwi każdemu konserwację niszczarki biurowej

Jak naoliwić niszczarkę? - instrukcja:

  • Przygotuj kartkę białego papieru, najlepiej o formacie A4. Następnie za pomocą zygzakowego wzoru rozlej olej na białej kartce i umieść ją w niszczarce. Gdy papier zostanie całkowicie zniszczony, olej dokładnie pokryje ostrza niszczarki i zadbają o jej płynne działanie. Następnie należy zniszczyć jeszcze kilka białych, suchych kartek papieru, aby dokładnie wchłonęły pozostałości oleju.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki