Aktualności

Dzień Babci i Dzień Dziadka - pomysły na prezent

Dzień Babci i Dzień Dziadka - pomysły na prezent

Dzień Babci i Dzień Dziadka - pomysły na prezent

Dzień Babci i Dziadka, co roku przypada na 21 i 22 stycznia, a my ponownie stajemy przed zadaniem wyboru prezentu, który pokochają nasi najbliżsi. To zadanie wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne, ponieważ z łatwością jesteśmy w stanie wyselekcjonować produkty, które kocha dosłownie każdy! W związku z tym przygotowaliśmy dla Was listę kilku sprawdzonych produktów - poznaj nasze propozycje! 

 

Dzień Dziadka i Babci - co na prezent? 

W dniu Babci i Dziadka producenci licznych marek zalewają nas różnorodnymi ofertami produktów, co wcale nie ułatwia wyboru konkretnego prezentu. Dlatego postanowiliśmy sporządzić własną listę czterech produktów, które z całą pewnością przypadną do gustu Waszym dziadkom. 

 

Dzień babci i dziadka - propozycje na prezent: 

  • Kawa i herbata: kawa lub herbata zawsze będą bezpiecznym i sprawdzonym pomysłem na prezent! Okres jesienno-zimowy ma ogromny wpływ na zwiększenie spożycia tych oto dwóch aromatycznych rozgrzewaczy. Wśród producentów, których kawy cieszą się dużą popularnością, nie moglibyśmy nie wymienić marki Lavazza, która oferuje nam duży wybór kaw, zaczynając od ziarnistej, a kończąc na kremowej, aromatycznej kawie rozpuszczalnej. Oprócz wysokiej jakości ziaren i unikalnych aromatów - kawy Lavazza cechują się ciekawymi i estetycznymi opakowaniami, dzięki czemu są doskonałym pomysłem na prezent. Inną marką, która w swojej ofercie ma bogaty wybór kaw, jest Cafe Panamera. Mieszanka kaw z Ameryki Pd. oraz Środkowej, Indii i Azji Pd. na bazie kawy z Gwatemali to autorska mieszanka Arabiki 60% i Robusta 40%. Dodatkowo każdemu opakowaniu kawy została nadana chwytliwa, ciekawa nazwa.
     
  • Coś słodkiego: kto z nas nie kocha słodyczy? Słodycze to idealny dodatek do wcześniej wspomnianej kawy, czy herbaty. Odrobina słodyczy sprawia, że każda chwila trwa dłużej. Jakie słodycze dla babci i dziadka? Zdecydowanie doradzamy sprawdzone klasyki, jakimi są, chociażby Merci, czy Ptasie Mleczko! Elegancka bombonierka to zawsze doskonały wybór, aby podziękować swoim najbliższym. 
     
  • Półka na dokumenty: jeśli Wasi dziadkowie czytają dużo gazet, czy książek to pomysłem na prezent, który z całą pewnością się im spodoba jest połka na dokumenty ułatwiająca przechowywanie dużych ilości czasopism. Półki na dokumenty występują w różnych konfiguracjach i kolorach, dlatego wybór odpowiedniej półki dostosowanej do oczekiwań naszych dziadków, nie powinien stanowić najmniejszego problemu. 
     
  • Długopis Sheaffer: naszą kolejną i już ostatnią propozycją jest elegancki długopis olejowy marki Sheaffer. Długopis premium zapakowany w eleganckim opakowaniu to z całą pewnością pomysł na prezent, o którym nigdy nie pomyśleliby Wasi dziadkowie! Oferta długopisów Sheaffer jest bardzo rozbudowana i obejmuje długopisy zarówno w jasnej, jak i ciemnej obudowie, dzięki czemu bez najmniejszego problemu znajdziemy produkt, który będzie idealnie dostosowany do gustu naszej babci, czy dziadka. 

Mamy ogromną nadzieję, że któraś z naszych propozycji pomoże Wam w wyborze prezentu dla babci lud dziadka. W końcu to dla Wielu jeden z najważniejszych dni w roku! 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki