Aktualności

Dzień Dziecka - pomysły na prezent dla dziecka

Dzień Dziecka - pomysły na prezent dla dziecka

Dzień Dziecka - pomysły na prezent dla dziecka

Dzień Dziecka jak co roku przypada na 1 czerwca, a większość dzieci z upragnieniem czeka na ten moment!  Z kolei rodzice muszą sprostać wyzwaniu, jakim jest zakup prezentu, który nie będzie za drogi, ale zaskoczy i zadowoli każde dziecko. W związku z tym przygotowaliśmy krótkie zestawienie produktów, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych najmłodszych klientów. 

 

Kreatywne pomysły na prezent dla dziecka

Doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka są piśmiennicze artykuły kreatywne, które pobudzą twórczość każdego małego artysty. Kolorowe pisaki, mazaki, a może wielozadaniowe markery? Poznaj nasze propozycje! 

 

  • Markery UNI POSCA: marker z farbą plakatową UNI, to ciekawa propozycja na rynku, która przykuje uwagę niejednego młodego artysty. Malowanie przy ich pomocy jest znacznie wygodniejsze niż w przypadku farby i pędzla. Markery UNI POSCA nie brudzą, są trwałe i występują w bogatej kolorystyce. Przy pomocy tego niewielkiego artykuły piśmienniczego możemy malować po trudnych najbardziej wymagających powierzchniach, dzięki czemu pisaki UNI sprawdzą się w pisaniu po drewnie, skórze, czy bawełnie. Przekonajcie się, jak wiele można zmalować z pisakami UNI POSCA!

  • Flamastry szkolne: naszą kolejną propozycją wartą uwagi są zestawy flamastrów szkolnych. Wielokolorowe pisaki będą doskonałą propozycją dla dzieci, które interesują się kolorowaniem. Na szczególne wyróżnienie zasługują produkty marki Carioca, BIC, czy MAPED. W ofercie tych producentów znajdziemy zarówno tradycyjne pisaki i mazaki, jak i brokatowe, zapachowe, czy magiczne flamastry znikające pod wpływem innych pisaków.

  • Zestawy kreatywne do nauki pisania: zestawy kreatywne do nauki pisania to doskonały pomysł na prezent dla nieco starszych dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Kreatywne zestawy do pisania z całą pewnością zachęcą dziecko do kontynuacji nauki. Zestawy do nauki pisania występują w komplecie z kolorowymi pisakami i książeczkami do litteringu.

  • Artykuły brokatowe: artykuły brokatowe są kolejnym produktem z kategorii artykułów kreatywnych, które cieszą się dużym zadowoleniem. Brokatowa modelina, plastelina, czy kleje to ulubione produkty młodych artystów. Z całą pewnością nie możemy tak powiedzieć o rodzicach, dla których brokat w rękach dzieci jest największym wrogiem.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki