Aktualności

Dzień Mamy - ergonomiczne pomysły na prezent

Dzień Mamy - ergonomiczne pomysły na prezent

Dzień Mamy - ergonomiczne pomysły na prezent 

Dzień Mamy jak co roku przypada na 26 maja. W tym czasie każde dziecko zastanawia się, w jaki sposób odwdzięczyć się swojej najbliższej osobie. Jednym z najlepszych pomysłów jest wyrażanie swoich uczuć przy pomocy drobnych upominków. Każda mama z całą pewnością doceni nawet najmniejszy gest. W związku, z nadchodzącym świętem przygotowaliśmy krótką listę z propozycjami na prezent dla mamy. Wśród najchętniej wybieranych produktów śmiało możemy wyróżnić artykuły ergonomiczne oraz produkty z galanterii papierniczej. Poznaj bliżej pozycje najchętniej wybierane przez naszych klientów - zapraszamy! 

 

Pomysły na prezent

Przede wszystkim nasz wybór dotyczący zakupu konkretnego prezentu powinniśmy uwarunkować od kwoty, którą chcielibyśmy na niego przeznaczyć. W ofercie wielu producentów znajdziemy artykuły ergonomiczne w niższych cenach, jak i wyższych. Jednym z producentów, którzy w swojej ofercie ma bogaty wybór artykułów ergonomicznych, jest marka Fellowes. Wśród najchętniej wybieranych produktów śmiało możemy wyróżnić między innymi: ergonomiczne podkładki pod mysz komputerową, uchwyty do monitora, podstawki pod tablet, podnóżki biurowe oraz podpórki pod plecy.

 

Artykuły ergonomiczne Fellowes - najchętniej wybierane pozycje:

  • Podstawka pod laptopa: podstawka pod laptopa cieszy się dużą popularnością wśród pracowników biurowych. W związku, z czym każda mama, która wykonuje pracę biurową, a nie posiada tego typu podstawki pod laptopa, z całą pewnością ucieszy się z tego typu upominku.

  • Ergonomiczna podkładka pod myszkę: ergonomiczna podkładka pod myszkę Fellowes jest produktem zachwalanym przez szerokie grono odbiorców. Każdy z pracowników biurowych doskonale wie, jak ważny jest komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych oraz jak bardzo nasze dłonie i nadgarstki są obciążone podczas pracy biurowej. Doskonałym rozwiązaniem dla mamy, która pracuje przed monitorem, będzie zakup podkładki pod nadgarstek, która podwyższy komfort każdego pracownika.

  • Podnóżek biurowy: podnóżek biurowy to nasza kolejna propozycja, która będzie doskonałym pomysłem na rozwiązanie problemów, które mogą wynikać z powadzenia siedzącego trybu pracy. Każda mama z całą pewnością doceni tego typu prezent.

  • Podpórka pod plecy: podpórka pod plecy jest kolejnym artykułem ergonomicznym, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Produkt tego typu znacząco podnosi komfort pracy, dzięki czemu każda mama z całą pewnością doceni upominek tego typu, który wpłynie pozytywnie nie tylko na jej zdrowie, ale będzie również eleganckim uzupełnieniem miejsca pracy.

  • Notatnik Moleskine: notatniki Moleskine od włoskiego producenta są produktem, który charakteryzuje się wyjątkowymi walorami estetycznymi ze względu na wygląd zewnętrzny. Co więcej, każdy z notatników został wyposażony w trwałe kartki o odcieniu kości słoniowej, dzięki czemu notatki są widoczne i czytelne.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki