Aktualności

Dzień Nauczyciela 14.10 - propozycje prezentów

Dzień Nauczyciela 14.10 - propozycje prezentów 

Dzień nauczycielu jak co roku przypada 14 października. W tym dniu szczególnie warto, abyśmy docenili osoby, które wkładają wiele trudu i wysiłku w edukację dzieci, poświęcając przy tym często niemało nerwów. Dlatego drobny upominek i miłe słowo z całą pewnością sprawią, że każdy nauczyciel poczuje się doceniony. W związku z tym przygotowaliśmy krótkie zestawienie małych upominków, które bedą doskonałym wyborem na ten szczególny dzień. Dzień Nauczyciela - nasze propozycje! 
 

Dzień Nauczyciela 

Najpopularniejszym pomysłem, aby wyrazić wdzięczność nauczycielom są kwiaty. Jednak tym razem postawiliśmy na pomysły ekonomiczne, które podobnie jak My, nauczyciele uwielbiają! 

Dzień Nauczyciela - pomysły na prezent: 

  • Kawa i herbata: kawa lub herbata zawsze będą bezpiecznym i sprawdzonym pomysłem na prezent! Okres jesienno-zimowy ma ogromny wpływ na zwiększenie spożycia tych oto dwóch aromatycznych rozgrzewaczy. Wśród producentów, których kawy cieszą się dużą popularnością, nie moglibyśmy nie wymienić marki Lavazza, która oferuje nam duży wybór kaw, zaczynając od ziarnistej, a kończąc na kremowej, aromatycznej kawie rozpuszczalnej. Oprócz wysokiej jakości ziaren i unikalnych aromatów - kawy Lavazza cechują się ciekawymi i estetycznymi opakowaniami, dzięki czemu są doskonałym pomysłem na prezent. Inną marką, która w swojej ofercie ma bogaty wybór kaw, jest Cafe Panamera. Mieszanka kaw z Ameryki Pd. oraz Środkowej, Indii i Azji Pd. na bazie kawy z Gwatemali to autorska mieszanka Arabiki 60% i Robusta 40%. Dodatkowo każdemu opakowaniu kawy została nadana chwytliwa, ciekawa nazwa
     
  • Coś słodkiego: kto z nas nie kocha słodyczy? Słodycze to idealny dodatek do wcześniej wspomnianej kawy, czy herbaty. Odrobina słodyczy sprawia, że każda chwila trwa dłużej. Jakie słodycze na Dzień Nauczyciela? Zdecydowanie doradzamy sprawdzone klasyki, jakimi są, chociażby Merci, czy Ptasie Mleczko! Elegancka bombonierka to zawsze doskonały wybór, aby komuś podziękować i wyrazić wdzięczność
     
  • Długopis: naszą kolejną i już ostatnią propozycją jest elegancki długopis. Długopis premium zapakowany w eleganckim opakowaniu to z całą pewnością pomysł na prezent, o którym nigdy nie pomyśleliby Wasi nauczyciele! A komu jak nie nauczycielowi długopis przyda się bardziej?

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki