Aktualności

Ergonomiczne pomysły na prezent dla mamy - TOP 3

Ergonomiczne pomysły na prezent dla mamy - TOP 3

Ergonomiczne pomysły na prezent dla mamy - TOP 3 

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Wraz z nimi pojawia się również coroczny problem dotyczący zakupu prezentów dla najbliższych. Aby ułatwić Wam zadanie dotyczące zakupu prezentu pod choinkę dla mamy, przygotowaliśmy krótkie zestawienie najciekawszych produktów ergonomicznych marki Fellowes. Ergonomicznie dostosowane miejsce pracy to nie tylko ciekawy sposób na odświeżenie wyglądu stanowiska pracy, ale przede wszystkim troska o zdrowie i samopoczucie naszych najbliższych. Ergonomiczne pomysły na prezent dla mamy - zapraszamy! 

 

Pomysły na prezent świąteczny dla mamy

Prezent świąteczny dla najbliższej osoby pełni ważną funkcję podczas świąt. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej produktom ergonomicznym Fellowes i wybrać TOP 3 prezenty pod choinkę, które podbiją serce każdej mamy. 

 

  1. Stanowisko do pracy sit-stand: stanowisko do pracy na stojąco jest ciekawą propozycją prezentu dla osoby, która spędza długie godziny przy biurku. Nakładka na biurko do pracy na stojąco Fellowes umożliwia płynną zmianę pozycji pracy z siedzącej na stojącą, dzięki czemu mamy możliwość naprzemiennego odciążania nóg i pleców, co przyczynia się do ogólnej poprawy samopoczucia. Ergonomiczne stanowiska Fellowes, nasze propozycje: FELLOWES Sit-Stand Lotus VE - nakładka na biurko do pracy stojącej na dwa monitory, FELLOWES Sit-Stand Lotus RT - nakładka na biurko do pracy stojącej biała na 2 monitory, FELLOWES Sit-Stand Lotus RT - nakładka na biurko do pracy stojącej biała na 1 monitor, i wiele więcej! 
  2. Podpórki pod plecy: jeśli Twoja mama często narzeka na bóle pleców, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że przyczyną tych problemów jest siedzący tryb pracy. Dużą pomocą w rozwiązaniu problemu bolących pleców, może okazać się inwestycja w podpórkę pod plecy Fellowes. Ten niewielki artykuł ergonomiczny, umożliwi każdemu zachowanie optymalnej postawy ciała oraz w dużym stopniu odciąży kręgosłup, co wpłynie na ogólną poprawę samopoczucia. Ergonomiczne podpórki pod plecy - nasze propozycje: podpórka siatkowa pod plecy profesjonalna FELLOWES, podpórka lędźwiowa FELLOWES i-Spire™ biała, podpórka pod plecy siatkowa Office Suites™ FELLOWES i wiele więcej!
  3. Podnóżek biurowy Fellowes: naszą kolejną propozycją jest podnóżek biurowy, który ma ogromny wpływ na jakość i komfort pracy. Przy pomocy tego niewielkiego dodatku ergonomicznego, mam możliwość zachowania komfortowej postawy ciała, dzięki czemu nasze nogi i plecy są w znacznym stopniu odciążone. Na rynku wyróżniamy wiele wariantów podnóżków, niektóre z nich są ruchome, inne zostały wyposażone w specjalne masażery, a jeszcze inne zostały wzbogacone w regulacje temperatury - ten szeroki wybór sprawia, że każdy bez najmniejszego problemu dostosuje typ podnóżka do wymagań odbiorcy. Ergonomiczne podnóżki biurowe - nasze propozycje: podnóżek Hana™ biały FELLOWES, Podnóżek odświeżający pod stopy FELLOWES czarny, podnóżek energetyzujący pod stopy FELLOWES i wiele więcej!

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki