Aktualności

Ergonomiczne pomysły na prezent dla taty - TOP 3

Ergonomiczne pomysły na prezent dla taty - TOP 3

Ergonomiczne pomysły na prezent dla taty - TOP 3 

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi rozpoczynają się przygotowania do kompletowania prezentów. Dla niektórych jest to ulubiony czas w roku, inni z kolei z zakupami pod choinkę czekają do ostaniej chwili. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy skupić się na prezencie dla jednego z bliskich członków rodziny - taty. Jeśli Twój tata wykonuje pracę biurową, to zaproponowane przez nas pomysły na prezent z całą pewnością przypadną mu do gustu! Pomysły na ergonomiczny prezent Fellowes - TOP 3 produkty. 

 

Ergonomiczne pomysły na prezent pod choinkę dla taty 

Co kupić tacie pod choinkę? To pytanie z całą pewnością nie należy do najłatwiejszych, ponieważ każdy rodzic ma zupełnie inne poczucie stylu. Jednak mimo wszystko, jeśli Twój tata jest pracownikiem biurowym, to gwarantujemy, że niżej wymienione dodatki ergonomiczne spełnią jego oczekiwania!

  1. Ergonomiczna podkładka pod myszkę i klawiaturę: długie godziny spędzane przed komputerem w dużym stopniu obciążają nie tylko oczy, czy kręgosłup, ale przede wszystkim dłonie. Regularna, wielogodzinna praca z myszką i klawiaturą może prowadzić do powstawania kontuzji ergonomicznych dłoni i nadgarstków, co może być przyczyną silnego bólu nieumożliwiającego pracę. Z pomocą nadchodzą ergonomiczne podkładki pod myszkę, podkładki pod nadgarstek, czy podkładki przed klawiaturę Fellowes. Wymienione akcesoria ergonomiczne charakteryzują się stosunkowo niską ceną, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie pozwolić na ich zakup. Podkładki pod mysz i klawiaturę Fellowes - nasze propozycje: podkładka przed klawiaturę FELLOWES Memory Foam szafirową, podkładka pod mysz FELLOWES CRYSTAL Health-V niebieska, Podkładka pod nadgarstek FELLOWES Crystal czarna i wiele więcej! 
  2. Podstawka pod laptopa lub monitor Fellowes: naszą kolejną ergonomiczną propozycją, są podstawki pod laptop lub monitor Warto zaobserwować, czy nasz tata na co dzień częściej korzysta z laptopa, czy monitora i komputera, znając te informacje bez najmniejszego problemu będziemy w stanie idealnie dostosować produkt. Co najważniejsze, podkładki i podstawki, to produkty, które nie tylko doskonale wkomponowują się w przestrzeń biurową i służą, jako estetyczny dodatek, ale przede wszystkim przy ich pomocy, jesteśmy w stanie zachować optymalną wysokość na linii oczu a ekranu, dzięki czemu niemalże całkowicie minimalizujemy powstawanie kontuzji ergonomicznych, które mogłyby doprowadzić do powstawania bóli pleców, karku, czy oczu. Podstawka pod monitor- nasze propozycje: podstawa pod monitor FELLOWES Hana czarna, podstawa pod monitor FELLOWES Plus Smart Suites oraz podstawa pod monitor FELLOWES Standard grafitowa. Podstawki pod laptopa - nasze propozycje: podstawa pod laptop FELLOWES HYLYFT, podstawa pod laptop FELLOWES Hana czarna, podstawa pod laptop FELLOWES Professional Series i wiele więcej!
  3. Uchwyty i podstawki na dokumenty: kolejnym akcesorium ergonomicznym, które z całą pewnością przypadnie do gustu niejednemu pracownikowi biurowemu jest elegancka podstawka na dokumenty Fellowes. Podstawka na dokumenty ułatwia zachowywanie porządku w miejscu pracy. Co więcej, dzięki podstawce na dokumenty Fellowes wszystkie najważniejsze dokumenty będą zawsze na wyciągnięciu ręki. :) Podstawki na dokumenty Fellowes - nasze propozycje: baza na dokumenty FELLOWES Hana czarna, Podstawka na dokumenty FELLOWES z MEMO BOARD Office Suites oraz Podstawka na dokumenty i tablet FELLOWES I-Spire czarna. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki