Aktualności

Ergonomiczny prezent na Walentynki - poznaj nasze propozycje

Ergonomiczny prezent na Walentynki - poznaj nasze propozycje

Ergonomiczny prezent na Walentynki - poznaj nasze propozycje

Jak co roku święto zakochanych budzi wiele emocji zarówno wśród par, jak i singli. W tym dniu, szczególnie zależy nam na tym, aby nasza druga połówka wiedziała, że zawsze możemy na niej polegać. Romantyczne wyjazdy, bukiety, czy słodkie upominki - to wszystko i znacznie więcej z całą pewnością możemy przypisać dniu, jakim jest 14 lutego. W tym roku chcielibyśmy pomóc Wam zaskoczyć Waszą drugą połówkę i przygotowaliśmy zestawienie najchętniej wybieranych artykułów ergonomicznych. Ergonomiczne artykuły biurowe to nie tylko estetyczny dodatek do domowego biura lub biura w firmie, to przede wszystkim troska o zdrowie i samopoczucie drugiej połówki. 

 

Ergonomiczne artykuły biurowe Fellowes - najczęściej wybierane produkty

Troska o zdrowie najbliższych nam osób to najlepszy sposób na pokazanie im, jak wiele dla nas znaczą. Wybrane przez nas artykuły ergonomiczne z całą pewnością będą trafnym zakupem dla każdej osoby, która wykonuje pracę biurową. Przekonajcie się sami i skomponujcie idealny zestaw walentynkowy!

 

Artykuły ergonomiczne Fellowes:

  • Podkładka pod nadgarstek do klawiaturypracownicy, którzy w swoich codziennych obowiązkach często używają klawiatury, są szczególnie narażeni na bóle oraz kontuzje nadgarstków i dłoni. Można temu zapobiec w naprawdę bardzo łatwy sposób. Wystarczy, że zaopatrzymy się w podkładkę pod nadgarstki, która umożliwi nam zachowanie równej wysokości pomiędzy klawiaturą a blatem biurka, co zmniejszy do minimum napięcie mięśni rąk i dłoni.
  • Podnóżek biurowy: jeśli zmagacie się z częstymi skurczami, opuchniętymi stopami i nogami, czy bólem kolan, podstawka pod nogi jest właśnie tym, czego potrzebujecie! Ten niewielki dodatek ergonomiczny znacząco przyczyni się do poprawy krążenia oraz ogólnego samopoczucia. Warto również dodać, że niektóre podnóżki zostały wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak wypuklenia masujące stopy, czy system podgrzewający lub chłodzący.

 

  • Podstawka pod monitor i komputer: podstawka pod monitor jest kolejnym elementem wyposażenia biura, w który warto się zaopatrzyć. Jej brak, między innymi powoduje niekontrolowane garbienie się oraz opuszczanie wzroku w dół, co w rezultacie będzie  przyczyniać się do powstawania bólów pleców i karku oraz wpłynie negatywnie na podwyższone przemęczenia naszych oczu.
  • Mata antyzmęczeniowa do pracy stojącej: coraz większa część pracowników biurowych, decyduje się na łączenie siedzącego trybu pracy ze stojącym. Bardzo pomocnym dodatkiem ergonomicznym, w takiej kwestii będzie mata antyzmęczeniowa, która dzięki specjalnej konstrukcji odciąża kręgosłup i stopy. Miękka piankowa podstawa o grubości 1,5 cm zapewni wielogodzinny komfort nogom i kręgosłupowi, a fazowane ukośnie krawędzie uchronią nas przed przypadkowym potknięciem.

  • Uchwyt do monitora: uchwyty do monitora podobnie jak podstawki pod monitor, pomagają nam w zachowaniu odpowiedniej i komfortowej postawy sylwetki, eliminując przy tym niepożądane garbienie się. Dzięki zastosowaniu uchwytu do monitora, mamy możliwość zawieszenia ekranu na optymalnej dla nas wysokości, dzięki czemu odciążamy nie tylko nasz kręgosłup, ale również oczy.
  • Podpórka pod plecy: podpórka pod plecy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które zmagają się z bólami kręgosłupa spowodowanymi pracą w pozycji siedzącej. Ergonomiczna podpórka pod plecy pomoże nam zachować komfortową postawę ciała przez długie godziny, dzięki czemu unikniemy garbienia się, a nasze plecy będą zawsze odprężone.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki