Aktualności

Esselte - poznaj bliżej najpopularniejsze produkty marki

Esselte - poznaj bliżej najpopularniejsze produkty marki

Esselte - poznaj bliżej najpopularniejsze produkty marki

Z całą pewnością każdy pracownik biurowy przynajmniej raz w życiu spotkał się z wyjątkowo popularną marką, jaką jest Esselte. Firma swoją historię buduje na ponad stuletnim doświadczeniu, które zostało przypieczętowane produkcją wielu funkcjonalnych artykułów biurowych. Początki działań firmy datuje się na 1913 rok. Opierały się one głównie na prowadzeniu drukarni o nazwie SLT. Późniejsze lata spowodowały, że marka stała się jedną z najszybciej rozwijających się szwedzkich firm, a jej dużym osiągnięciem, które miało wpływ na dalsze losy, było wyprodukowanie w 1926 roku kultowego segregatora o nazwie Jopa. Kluczowe dla marki Esselte były jednak lata 70. XX wieku, kiedy to firma zaczęła zyskiwać na popularności wśród krajów zagranicznych.

Artykuły biurowe Esselte - co warto kupić? 

 • Segregator biurowe Esselte No. 1: segregator biurowy Esselte No. 1 to jeden z pierwszych modeli segregatorów biurowych, który został wyposażony w mechanizm dźwigniowy. Segregator Esselte No.1 został starannie zaprojektowany pod każdym względem - produkt charakteryzują  między innymi takie cechy jak: metalowy otwór na palec, metalowe okucie, czy wymienna etykieta opisowa. Warto również dodać, że segregatory występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu jest w stanie dostosować odcień artykułu biurowego do swoich oczekiwań. 
   
 • Segregator ofertowy Esselte ofertowy: segregatory ofertowe Esselte, jak sugeruje nam nazwa, zostały zaprojektowane w celu efektywnej prezentacji dokumentów. Oferta zaprezentowana w eleganckim segregatorze, z całą pewnością zapadnie w pamięci naszego kontrahenta na dłużej. Co więcej, segregatory ofertowe Esselte mają skóropodobne tłoczenie, które wygląda niezwykle elegancko i profesjonalnie. Warto dodać, że okładka segregatora została zalaminowana po obu stronach ekologiczną folią polipropylenową, co zapewnia niezwykle gładką powierzchnię bez nieestetycznych pęcherzyków powietrza, czy pofałdowań. Dodatkowo kieszenie znajdujące się na wewnętrznej okładce umożliwiają wsunięcie spersonalizowanych projektów, czy ofert reklamowych.
   
 • Koszulki na dokumenty Esselte: kolejnym artykułem biurowym, który cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem, są koszulki na dokumenty Esselte - groszkowe i krystaliczne. Marka Esselte ma w swojej ofercie zróżnicowany wybór koszulek na dokumenty równie, jeśli chodzi o rodzaj powierzchni koszulki, jak i jej grubość wyrażaną w mikronach, która odpowiada za odporność artykułu na uszkodzenia.  

 • Przekładki do segregatora Esselte: jeśli zdecydujemy się już na zakup koszulek na dokumenty lub segregatorów Esselte, to powinniśmy rozważyć również zakup niewielkiego, ale jakże funkcjonalnego dodatku, jakim są przekładki do segregatora Esselte. Za pomocą tego niewielkiego artykułu biurowego możemy skutecznie oddzielać od siebie poszczególne rodzaje dokumentów, dzięki czemu zachowanie porządku w miejscu pracy, nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. 
   
 • Teczki zawieszkowe Esselte: kolejnym niezastąpionym artykułem biurowym, jeśli chodzi o skuteczną archiwizację dokumentów, są teczki zawieszkowe Esselte. Produkt tego typu doskonale sprawdzi się w archiwizowaniu bieżących dokumentów, takich jak akta osobowe pracowników lub pacjentów. Teczki zawieszkowe umożliwiają nam alfabetyczne archiwizowanie dokumentów, dzięki czemu niezbędne dokumenty są wyjątkowo łatwe do odnalezienia. 
   
 • Półki na dokumenty Esselte: uporządkowana przestrzeń na biurku to przede wszystkim wizytówka funkcjonalnego stanowiska pracy. Jeśli zmagacie się z problemem nieuporządkowanych dokumentów, to półka na dokumenty Esselte z całą pewnością jest tym, czego potrzebujecie! Co więcej, półki Esselte dostępne są w wielu różnorodnych kolorach zarówno stonowanych, jak i żywych, dzięki czemu każdy bez problemu jest w stanie dobrać odcień półki do wystroju panującego w biurze. 

Jak możemy łatwo zauważyć, marka Esselte cechuje się bardzo zróżnicowaną, a zarazem rozbudowaną ofertą, dzięki czemu każdy z łatwością skomponuje swój idealny i niezawodny zestaw biurowy. W swoich wyborach warto ufać firmom, które cieszą się zaufaniem międzynarodowym.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki