Aktualności

Jak skutecznie chronić się przed upałami?

Upały nie odpuszczają. Temperatura sięga nawet 40 stopni w cieniu. 
Powinniśmy wszyscy więc pamiętać o tym, aby chłodzić swój organizm i o niego dbać. W jaki sposób? 
Oto kilka rad: 
1. Staraj się unikać słońca. Jego działanie może mieć negatywny wpływ na Twój organizm. Pamiętaj o nakryciu głowy, filtrze ochronnym oraz butelce wody w torbie czy plecaku! 
2. Unikaj wzmożonych aktywności fizycznych. Przegrzanie organizmu może sprawić, że Twoje ścięgna i mięśnie przestaną właściwie pracować. 
3. Pij mnóstwo wody! Woda jest najzdrowszym i naturalnym filtratorem organizmu. 
4. Przebywaj w klimatyzowanych pomieszczeniach. 
A co, jeśli Twój pracodawca nie zapewnia klimatyzacji? Zasugeruj mu, aby zaopatrzył się w urządzenia, które sprawią, że Twój komfort racy będzie większy! 
Co polecamy? 
Wentylator biurkowy MESKO- Wydajny wentylator o mocy 30W, wpływa na ochłodzenie pomieszczenia i zapewnienie w nim większej ilości świeżego powietrza, posiada stabilną podstawę, co sprawia, że może być postawiony nawet na nierównej powierzchni bez obawy o przewrócenie. Dzięki obrotowej głowicy, jedno urządzenie może objąć zasięgiem większy obszar. Wentylator posiada średnicę 23 cm, jest niewielki i lekki, co ułatwia przenoszenie oraz ustawienie w miejscu o ograniczonej powierzchni. Dwie prędkości pozwalają zadecydować o sile nadmuchu 
Cyrkulator CAMRY - Wydajny cyrkulator powietrza z metalowym śmigłem o średnicy 45cm, zapewnia przyjemny nawiew chłodnego powietrza. Cyrkulator jest łatwy w obsłudze i uniwersalny dzięki 3 zakresom prędkości i regulacji kąta nachylenia, jest wyposażony w stabilną podstawę i silnik o mocy 140 W, stanowi doskonały wybór na gorące dni. 
Zapraszamy do kontaktu! 
DlaBiura24.pl :)

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki