Aktualności

Jaka folia do laminowania? Jaka grubość folii?

Jaka folia do laminowania? Jaka grubość folii?

Jaka folia do laminowania? Jaka grubość folii? 

Jaka folia do laminowania? To pytanie pojawia się przed każdym użytkownikiem, który zakupił laminator biurowy. Dobór odpowiedniej folii do laminacji jest bardzo ważny, jeśli zależy nam na jak najdłuższym prawidłowym funkcjonowaniu laminatora. Grubość folii do laminowania nie może być ani za cienka, ani za gruba, ponieważ będzie miało to negatywny wpływ na wałki grzewcze urządzenia, co w rezultacie może doprowadzić do jego trwałego uszkodzenia sprzętu. 

 

Folia do laminowania jaką grubość i format? 

Zanim odpowiemy na pytanie, jaką folię wybrać, powinniśmy mieć już zakupiony laminator biurowy, ponieważ tylko wtedy zważając na parametry urządzenia, będziemy w stanie wybrać folię do laminacji idealnie współgrającą z urządzeniem do laminowania. Warto więc podkreślić, że to model laminatora jest kluczowy, jeśli chodzi o zakup folii laminującej. Jednak, aby ułatwić każdemu to zadanie, postanowiliśmy wymienić najczęściej kupowane formaty i grubości folii. 

 

Folia do laminowania rozmiary:

FORMATZASTOSOWANIE
Folia do laminowania A3Materiały reklamowe, ulotki, ogłoszenia
Folia do laminowania A4Bieżąca dokumentacja biurowa, menu, spisy treści
Folia do laminowania A5Zaproszenia, ulotki reklamowe
Folia do laminowania A6Bilety, zaproszenia, vouchery
Folia do laminowania A7Folia do laminowania wizytówek


Folia do laminowania grubość: 

RODZAJ FOLII LAMINUJĄCEJZASTOSOWANIE
Folia do laminowania 100micFolia do laminowania 100 mic będzie doskonałym wyborem jeśli chodzi o oprawianie w folię bieżących dokumentów firmowych, czy dokumentów katalogowych.
Folia do laminowania 125 micFolia do laminacji 125mic to doskonały wybór jeśli chodzi o dokumenty bieżące oraz ulotki reklamowe.
Folia do laminowania  200 micFolia do laminacji 200 mic charakteryzuje się wysokim poziomem sztywności, dzięki czemu będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o broszury reklamowe, czy wizytówki firmowe.
Folia do laminowania 250 micFolia do laminacji 250 mic jest najgrubszą opcją z dostępnych na rynku, a co za tym idzie również najtrwalszą. Jeśli więc zależy nam na stu procentowej gwarancji trwałości laminowanych dokumentów to folia A4 250 mic z całą pewnością spełni swoje zadanie w każdej sytuacji.

Znajomość powyższych parametrów w dużym stopniu ułatwi każdemu zakup odpowiednej folii laminującej. Powodzenia! 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki