Aktualności

Jaka niszczarka do domu? Ranking niszczarek domowych

Jaka niszczarka do domu? Ranking niszczarek domowych

Jaka niszczarka do domu? Ranking niszczarek domowych

Jaka niszczarka do domu? Z tym pytaniem musi zmierzyć się każda osoba, która planuje zakup niszczarki domowej. Przede wszystkim niszczarka do domu powinna charakteryzować się niewielkimi wymiarami oraz dobrymi parametrami technicznymi, które pozwolą nam na niszczenie optymalnej ilości kartek jednocześnie. W związku z tym przygotowaliśmy ranking TOP 5 niszczarek biurowych, które z całą pewnością sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach domowych. Jaką niszczarkę kupić do domu? - ranking najlepszych niszczarek, zapraszamy! 

 

Niszczarka do domu ranking - TOP5 

5. Niszczarka Fellowes 53C: model, który został zaprojektowany z myślą o niewielkich przedsiębiorstwach biurowych, jak i gospodarstwach domowych. Ogromną zaletą urządzenia, jest stosunkowo niska cena do wysokiej jakości produktu - niszczarkę Fellowes 53C kupimy w przedziale cenowym od 500 zł do około 400 zł. Warto dodać, że ten koszt jest jednym z najniższych, za niszczarkę o tej jakości. Czym wyróżnia się model Fellowes 53C na tle konkurencji? Niszczarka Fellowes niszczy jednorazowo do 10 kartek papieru o gramaturze 70g, a powstałe ścinki mają wymiar 4x35 mm, co zapewnia ochronę dokumentów na poziomie P4 i T1, dzięki czemu odzyskanie zniszczonych dokumentów jest niemożliwe. Warto również dodać, że model Fellowes 53C prezentuje się wyjątkowo elegancko i bez problemu wkomponowuje się do każdej przestrzeni. 

4. Niszczarka Rexel Momentum X312: kolejnym modelem, który zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest niszczarka Rexel. Produkt ten charakteryzuje się nie tylko ciekawą budową i wyglądem zewnętrznym, ale przede wszystkim jest urządzeniem bardzo funkcjonalnym. Warto przyjrzeć się tak ważnym parametrom, jak ilość jednorazowo niszczonych kartek, która wynosi 12 arkuszy papieru, czy pojemność kosza na ścinki (23l), dzięki czemu będziemy w stanie oszacować jakie ilości ścinek papieru będziemy w stanie pomieścić. Im większa pojemność kosza, tym dłużej możemy cieszyć się nieprzerwaną pracą niszczarki. Warto, abyśmy zwrócili uwagę na poziom bezpieczeństwa niszczonych dokumentów, który został wyrażony współczynnikiem „P”. Urządzenie do niszczenia Rexel Momentum X312 charakteryzuje się współczynnikiem niszczenia na poziomie 3, dzięki czemu niszczarka pozwala na doskonałą ochronę danych poufnych takich jak dane i dokumenty kadrowe, oferty handlowe czy zamówienia. 

3. Niszczarka Fellowes 6M: niszczarką, której nie mogło zabraknąć na naszej liście urządzeń niszczących do domu, jest model 6M. Urządzenie wyposażono w kosz na ścinki o pojemności 13l, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Produkt z łatwością zniszczy do 6 kartek jednocześnie oraz drobne spinacze, czy zszywki, dzięki czemu nie musimy poświęcać czasu na rozpinanie dokumentów. Niszczarka Fellowes jest bezpieczna i prosta w obsłudze - blokada Safety Lock zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia np. przez dzieci lub zwierzęta

2. Niszczarka Fellowes LX50: innym polecanym modelem niszczarek do małego biura lub domu, jest niszczarka Fellowes LX50. Niewielkie wymiary oraz elegancki, minimalistyczny design, sprawiają, że urządzenie z łatwością wkomponuje się w każdą przestrzeń. Pojemność kosza na ścinki, tej niszczarki wynosi aż 17l, a maksymalna ilość niszczonych jednocześnie kartek, to 9. Warto podkreślić, że niszczarka cechuje się bardzo dobrymi parametrami, jak na urządzenie o tak małych wymiarach. 

1. Niszczarka Fellowes LX211: na pierwszym miejscu postanowiliśmy umieścić niszankę marki Fellowes model LX211. Dlaczego właśnie ten produkt? Oprócz dużej funkcjonalności niszanki i wysokiego poziomu utajnienia niszczonych dokumentów produkt charakteryzuje się nowoczesnym designem i jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i czarnym, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie niszczarkę idealnie dostosowaną do wystroju panującego w biurze. Przyjrzyjmy się jednak bliżej funkcjonalności niszczarki biurowej Fellowes LX. Jeśli chodzi o ilość jednorazowo niszczonych kartek papieru, to LX umożliwia nam niszczenie do 15 arkuszy papieru jednorazowo, a powstałe ścinki mają wymiar 2x12 mm, co jest gwarancją wysokiej ochrony danych osobowych na poziomie P5 dla dokumentów oraz T5 dla kart. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki