Aktualności

Jaka woda na spotkania biznesowe? - woda w szkle czy butelce, jakiej marki?

Jaka woda na spotkania biznesowe? - woda w szkle czy butelce, jakiej marki?

Jaka woda na spotkania biznesowe? - woda w szkle czy butelce, jakiej marki? 

Woda w szkle jest jednym z obowiązkowych elementów podczas spotkań biznesowych. Śmiało możemy stwierdzić, że to właśnie odpowiednio dobrana woda w szkle jest ważniejsza, niż chociażby kawa, czy herbata. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jaką konkretną wodę wybrać. Udzielenie jednogłośnej odpowiedzi na to pytanie nie należy do najłatwiejszych, jednak postanowiliśmy wyselekcjonować najczęściej wybierane marki wody, które cieszą się dużą popularnością wśród pracowników biurowych. 

Woda w szkle czy w butelce plastikowej?

Woda podczas spotkań biznesowych jest jedną z najważniejszych kwestii, ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy rodzaj wody ma znacznie? Elegancka, szklana butelka wody podczas spotkań biznesowych, to również aspekt wizualny. W związku z czym, woda w szkle będzie zdecydowanie trafniejszym wyborem. Jeśli już zdecydujemy się na zakup wody w szkle warto, abyśmy zapoznali się z najpopularniejszymi markami wód, co w dużym stopniu ułatwi nam wybór ulubionej marki.

 

Woda w szkle, chętnie wybierane marki: 

  • Woda w szkle Borjomi: woda Borjomi jest znana na całym świecie, jako jedna z najlepszych wód leczniczych. Obecnie produkt jest sprzedawany w ponad 30 krajach na całym świecie. Poznaj unikalny smak wody Borjomi.
  • Woda w szkle Evian: historia marki Evian sięga 1879 roku, kiedy to francuski hrabia Jean-Charles de Laizer przyjechał w okolice Jeziora Lemańskiego, do Évian-les-Bains. W tamtym czasie odkrył on również źródło Świętej Katarzyny, z którego zaczerpnął wody. Po szybki czasie zaobserwował, że woda ma właściwości lecznicze a do tego doskonale smakuje. Aktualnie marka Evian jest rozpoznawalna na całym świecie, a jej smakiem zachwyca się wiele osób ze świata sportu i biznesu.
  • Woda w szkle Acqua Panna: Acqua Panna to naturalna woda mineralna w szkle z Włoch. Jej nadzwyczajne walory smakowe doceniane są przez szefów kuchni na całym świecie. Poznaj unikalny smak włoskiej wody Acqua Panna - zaufaj jakości popartej wieloletnim doświadczeniem!
  • Woda w szkle mineralna Perrier: woda w szklanej butelce Perrier jest butelkowana we Francji, 17 kilometrów od Nîmes, w małej miejscowości Vergèze. Znajdują się tam naturalne źródła wody, która oficjalnie eksploatowana jest na mocy dekretu Napoleona III, od 1863 roku. Od 1992 roku Perrier jest własnością koncernu Nestle.
  • Woda w szkle Cisowianka Perlage: marka Cisowianka jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych producentów wód na rynku polskim. Nazwa wody pochodzi od fikcyjnego uzdrowiska „Cisy”, które w Ludziach bezdomnych opisał Stefan Żeromski. Wodę rozpoczęto wydobywać w 1979 roku i dystrybuować początkowo wyłącznie na terenie Lubelszczyzny. W XXI wieku rozpoczęto eksport produktu na całą Polskę.
     

Woda w szkle jest produktem, który jest niewątpliwie ważnym elementem podczas spotkań biznesowych warto, abyśmy wyposażyli nasze miejsce pracy zarówno w wodę gazowaną, jak i niezgazowaną, aby każdy z uczestników spotkania miał możliwość wyboru swojego ulubionego rodzaju wody.  Z całą pewnością wyżej wymienione marki wód, będą miały duży wpływ na pozytywny odbiór wizerunku naszej firmy. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki