Aktualności

Kartka świąteczna DIY - jakich artykułów biurowych będziemy potrzebować?

Kartka świąteczna DIY - jakich artykułów biurowych będziemy potrzebować?

Kartka świąteczna DIY - jakich artykułów biurowych będziemy potrzebować? 

Artykuły papiernicze są niezastąpione podczas produkcji własnoręcznych kartek świątecznych. Kartki świąteczne DIY stają się coraz popularniejsze i stanowczo wykluczają z obiegu sklepowe kartki z życzeniami. Które artykuły biurowe będą niezbędne do produkcji własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych? Podpowiemy, czego nie może zabraknąć! 

Zanim przystąpimy do robienia kartek świątecznych…

Robienie kartek świątecznych wymaga zarówno odpowiednich artykułów papierniczych, jak i artykułów biurowych. Jesteśmy w stanie wyróżnić obszerną listę produktów, które będą niezbędne w tym procesie, jednak postaramy się wyselekcjonować jedynie te, bez których stworzenie świątecznej kartki DIY byłoby niemożliwe. 

Świąteczna kartka DIY - artykuły papiernicze:

  • Papier ozdobny: papiery ozdobne, sprawdzą się doskonale w ozdabianiu kartek świątecznych. Dzięki ich niestandardowej fakturze i odcieniu możemy tworzyć niepowtarzalne, świąteczne wycinanki, które następnie przykleimy na kartce świątecznej.
  • Blok techniczny: kolorowy blok techniczny, będzie naszą podstawą, na której stworzymy kartkę świąteczną. Warto pamiętać, że poszczególne rodzaje bloków technicznych różnią się miedzy sobą nie tylko kolorami, ale przede wszystkim grubością wyrażaną jednostką gsm. Jeśli chodzi o produkcje kartek świątecznych, to szczególnie warto, abyśmy zwrócili uwagę właśnie na ten parametr, ponieważ kartki świąteczne powinny cechować się dużą odpornością na zagięcia i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będą się zawsze elegancko prezentować. 
  • Bibuła: kolorowa bibuła to doskonały dodatek do uzupełniania detali wycinanek z papieru ozdobnego. Przy pomocy bibuły możemy nadać naszej kartce efektu 3D, dzięki czemu będzie ona wyglądała na pomysłową i estetyczną. 
  • Markery artystyczne: przy pomocy markerów artystycznych mamy możliwość nadania naszym kartkom świątecznym spersonalizowanych elementów, dzięki czemu będą prezentować się niepowtarzalnie i oryginalnie. 

Świąteczna kartka DIY - artykuły biurowe:

  • Klej: chyba nikt nie ma wątpliwości, że klej biurowy będzie niezbędnym artykułem biurowym w procesie przygotowywania kartek świątecznych, trwałe przyklejanie elementów będzie koniecznością, więc warto, abyśmy już na wstępie zaopatrzyli się w tak niezbędny produkt, jakim jest klej w sztyfcie. 
  • Nożyczki: nożyczki biurowe, będą potrzebne podczas wycinania elementów, które następnie zostaną przyklejone na papierze technicznym. Warto, abyśmy zaopatrzyli się zarówno w nożyczki małe do wycinania precyzyjnych elementów, jak i duże, za pomocą których dokładnie wyrównamy krawędzie kartki.
  • Taśma dwustronna: taśma dwustronna to doskonały zamiennik dla kleju, jednak warto podkreślić, że za pomocą taśmy dwustronnej możemy przyklejać elementy większe i bardziej wypukłe. 

W pełni skompletowaliśmy naszą listę artykułów biurowych i papierniczych, które będą niezbędne, aby stworzyć świąteczną kartkę DIY. Teraz musimy się zdać na naszą własną inwencję twórczą i stworzyć piękne świąteczne kartki, które z całą pewnością zapadną na długo w pamięci naszych najbliższych. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki