Aktualności

Koperta ozdobna na specjalne okazje - popularne wymiary i wzory

Koperta ozdobna na specjalne okazje - popularne wymiary i wzory

Koperta ozdobna na specjalne okazje - popularne wymiary i wzory 

Koperty są jednym z tych artykułów biurowych, z którymi spotkamy się w wielu miejscach, takich jak poczty, sklepy papiernicze, firmy, czy gospodarstwa domowe. Wszystko to ze względu na liczne zastosowanie kopert - zaczynając od podstawowego, jak wysyłka listów, a kończąc na pakowaniu przesyłek, czy wręczaniu elegancko zapakowanych zaproszeń. Tym razem przyjrzymy się bliżej kopertom ozdobnym, których dostępność jest naprawdę ogromna! Wielu z nas może mieć niemały problem z wyborem najlepiej dopasowanej koperty ozdobnej. Aby ułatwić Wam to zadanie, postanowiliśmy wyróżnić najbardziej popularne modele kopert ozdobnych, ich wymiary oraz kolorystykę, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie wybrać produkt najlepiej dostosowany do indywidualnych oczekiwań. 

Koperty ozdobne - popularne wymiary

Warto wiedzieć, że praktycznie każda koperta ozdobna, występuje w takich samych wymiarach co uniwersalna biała koperta wysyłkowa. Warto mieć to na uwadze, ponieważ znacznie łatwiej będzie nam dokonać wyboru koperty ozdobnej. 

 

Koperty ozdobne - najchętniej wybierane wymiary:

  • Koperta ozdobna DL: koperta ozdobna DL jest najczęściej wybrana do podłużnych zaproszeń w formacie prostokąta.
  • Koperta ozdobna C6ten rodzaj koperty ozdobnej doskonale sprawdzi się dla małych zaproszeń, najlepiej o formacie kwadratu.
  • Koperta ozdobna C5koperta ozdobna C5 jest nieco większa od wcześniej opisanej C6. Model ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie dla zaproszeń o formacie A4 i mniejszym.
  • Koperta ozdobna kwadratkoperty ozdobne kwadratowe to jeden z najpopularniejszych modeli kopert. Format ten, jest wyjątkowo elegancki, przez co często wybiera się go do pakowania zaproszeń okolicznościowych.
  • Koperta ozdobna bąbelkowa 165x165: koperta ozdobna bąbelkowa, to model, który zdecydowanie rzadziej jest wybierany do wysyłki zaproszeń, a lepiej sprawdza się do pakowania niewielkich prezentów o delikatnej strukturze. Ozdobna koperta bąbelkowa to gwarancja ochrony wysyłanego przedmiotu!

Ozdobne koperty - popularna kolorystyka 

Koperty ozdobne, jak sugeruje nam sama nazwa produktu, występują w wielu kolorach oraz wzorach, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru koperty, która będzie odpowiednio dostosowana do okoliczności. Wśród najpopularniejszych kolorów kopert, z całą pewnością powinniśmy wyróżnić: koperty ozdobne ecru, koperty ozdobne czerwone oraz granatowe i pudrowo-różowe. Nie moglibyśmy nie wspomnieć również o ciekawych zdobieniach w złociste lub białe róże. Przekonajcie się sami, ile możliwości dają nam koperty ozdobne!

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki