Aktualności

Kreatywne pomysły na prezent dla dziecka - TOP 3 artykuły piśmiennicze

Kreatywne pomysły na prezent dla dziecka - TOP 3 artykuły piśmiennicze

Kreatywne pomysły na prezent dla dziecka - TOP 3 artykuły piśmiennicze

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a okres przygotowawczy z całą pewnością nie należy do tych najłatwiejszych. Oferty z propozycjami na prezenty świąteczne pojawiają się z każdej strony - jak wśród tak wielu produktów znaleźć ten, który będzie najlepszy? Udzielenie jednogłośnej odpowiedzi na to pytanie, jest niemalże całkowicie niemożliwe. Mimo wszystko, w związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy przygotować krótki artykuł z naszymi propozycjami, kreatywnych pomysłów na prezent. Zaprezentowane przez nas artykuły biurowe będą doskonałym uzupełnieniem do prezentu pod choinkę i z całą pewnością pobudzają wyobraźnię każdego dziecka!

 

Pomysły na prezent świąteczny dla dziecka - TOP 3 

  1. Zakreślacze Stabilo i Faber-Castell: doskonałym pomysłem na dodatek do prezentu świątecznego dla dziecka są kolorowe zakreślacze. Producenci Faber-Castell oraz Stabilo w swojej ofercie mają bogaty wybór zakreślaczy w każdym odcieniu, zaczynając od zakreślaczy o odcieniach uniwersalnych, a kończąc na neonowych, pastelowych, czy metalicznych! Co więcej, zakreślacze są nie tylko świetną pomocą dydaktyczną, ale przede wszystkim estetycznym dodatkiem biurowym, którego z całą pewnością nie powinno zabraknąć w żadnym szkolnym piórniku. 
  2. Zestaw markerów UNI POSCA - jeden produkt wiele możliwości: naszą kolejną propozycją, która z całą pewnością spodoba się niejednemu dziecku, są wielozadaniowe markery UNI POSCA, które umożliwiają malowanie po niemalże każdej powierzchni! Przy pomocy tego niewielkiego artykułu biurowego możemy zaprojektować kubek z własnym motywem, koszulkę, czapkę czy ozdobić buty. To również świetny sposób na odświeżenie odzieży, czy nadania nowego życia znudzonemu T-shirtowi.
  3. Pisaki do kaligrafii Pentel: nie mogliśmy zapomnieć o starszych dzieciach! Jeśli chodzi o kreatywne artykuły biurowe, to koniecznie powinniśmy wspomnieć o produkcie, jakim są zestawy do kaligrafii Pentel. Każdy zestaw Pentel został zapakowany w ciekawe, tematyczne opakowanie, co z całą pewnością przykuje uwagę niejednego dziecka. Ogromną zaletą pisków Pentel jest bogaty wybór kolorów oraz możliwość tworzenia różnego rodzaju napisów kaligraficznych. Sprawdź warianty zestawów do kaligrafii Pentel i wybierz swój ulubiony - pamiętajmy, nauka kaligrafii, to ciekawa forma spędzania wolnego czasu w sposób kreatywny zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica! 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki