Aktualności

Markery, o których wcześniej nie wiedzieliście - magiczne markery

Markery, o których wcześniej nie wiedzieliście - magiczne markery

Markery, o których wcześniej nie wiedzieliście - magiczne markery

Markery są bardzo złożoną i rozbudowaną kategorią produktów. Ich podział występuje nie tylko z uwagi na budowę produktu, ale przede wszystkim na zastosowanie. Zapewne każdy słyszał o markerach permanentnych, olejowych, suchościeralnych i wielu, wielu innych popularnych rodzajach, jednak czy kiedykolwiek spotkaliście się z markerami magicznymi, które zostały stworzone głównie z myślą o najmłodszych. Jakie markery magiczne znamy i wyróżniamy?

 

Markery magiczne - rodzaje

Markery magiczne to doskonałe uzupełnienie szkolnego piórnika lub ciekawa alternatywa, która pozwoli dziecku na stworzenie kreatywnych projektów plastycznych - poznajmy wszystkie modele wyjątkowych pisków. 

 

Jakie markery magiczne wyróżniamy?

 • Markery zapachowe: jak sugeruje nam sama nazwa markery zapachowe charakteryzują się przyjemnym i nietoksycznym zapachem, co dla wielu użytkowników ma ogromne znaczenie, ponieważ w porównaniu do markerów produkowanych na bazie alkoholu różnica w zapachu jest diametralna. Co więcej, producenci markerów zapachowych oferują klientom naprawdę szeroki wybór zapachów, zaczynając od klasycznych jak waniliowy, a kończąc na nieco mniej popularnych jak lukrecja czy borówka. 

   
 • Markery magiczne UV: czy słyszeliście o markerach świecących w ciemności? Jeśli nie to z całą pewnością markery marki CARIOCA skradną Wasze serce. Markery świecące w ciemności są doskonałym pomysłem na przygotowanie niespodzianki. Za ich pomocą możemy przekazać komuś wiadomość, która w świetle dziennym będzie zupełnie niewidoczna. 

   
 • Markery brokatowe: marker brokatowy jest dość nieczęsto spotykanym produktem w tej kategorii produktów. Na pewno każdy z Was słyszał o markerach pastelowych, czy metalicznych, ale brokatowe? Te z całą pewnością powinniście przetestować! 

   
 • Markery znikające: markery znikające są świetnym rozwiązaniem kreatywnym dla dzieci. Przy ich pomocy bez obaw o błędy, możemy pisać i malować do woli. Jeśli tylko będziemy chcieli pozbyć się niechcianego tekstu wystarczy, że użyjemy wymazywacza dołączonego do zestawu.

 

 • Markery Magic zmieniające kolor: za pomocą markerów zmieniających kolor jesteśmy w stanie przy niewielkiej ilości kolorów uzyskać naprawdę szeroką paletę barw. Zestaw markerów zmieniających kolor Fiorello został wyposażony w przezroczysty marker, który nałożony na poszczególne kolory zmienia ich odcień. Przykładowo, jeśli na marker o kolorze pomarańczowym nałożymy przezroczysty marker, to otrzymamy kolor żółty.
 • Katarzyna 16.08.2021

  Czy ktoś z testował te markery?

 • Gabi 08.08.2021

  Nie wiedziałam, że jest coś takiego jak znikające markery kupię dziecku przetestujemy

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki