Biuropedia

Najlepsze żarty biurowe z komputerem

Najlepsze żarty biurowe z komputerem

Doskonałym sposobem na rozluźnienie atmosfery w pracy są biurowe żarty, których „ofiarami” są nasi współpracownicy. Jeśli mamy zatem trochę czasu i chęci na rozbawienie kolegów w pracy, to poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, które są warte wykorzystania. 

Jednym z najpopularniejszych żartów biurowych z użyciem komputera jest wykorzystanie starej klawiatury, zdjęcie z niej klawiszy, wyłożenie jej wnętrza watą i posianie w niej rzeżuchy. Następnie wystarczy nałożyć klawisze z powrotem, poczekać, aż rośliny zaczną kiełkować i zamienić klawiaturę z tą, której używa nasz kolega. Żart idealnie sprawdzi się w przypadku współpracownika, który wybrał się na długi urlop. 

Dobrym żartem będzie również ustawienie na komputerze kolegi irytującej go zabawnej piosenki w taki sposób, aby uruchamiała się ona za każdym razem, kiedy będzie on włączał sprzęt.

Kolejnym znanym sposobem na zażartowanie z kolegi z pracy jest owinięcie jego komputera oraz wszelkich jego elementów (takich jak monitor, klawiatura i myszka) folią aluminiową. Możemy również zamienić folię aluminiową na gazety.


  1. Najlepsze żarty biurowe
  2. Artykuły biurowe po angielsku
  3. Materiały biurowe po angielsku
  4. Artykuły papiernicze po angielsku
  5. Materiały biurowe definicja
  6. Najlepsze żarty biurowe z komputerem
  7. Najlepsze żarty o pracy biurowej
  8. Najlepsze żarty biurowe na prima aprilis
  9. Artykuły biurowe po niemiecku

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki