Aktualności

Najpopularniejszy cienkopis to…? Stabilo Point 88! - cechy szczególne i zastosowanie

Najpopularniejszy cienkopis to…? Stabilo Point 88! - cechy szczególne i zastosowanie

Najpopularniejszy cienkopis to…? Stabilo Point 88! - cechy szczególne i zastosowanie

Branża biurowa jest specjalistą, jeśli chodzi o bogatą ofertę produktów. Nic dziwnego w końcu ile osób tyle oczekiwań i wymagań! Przyjrzyjmy się jednak artykułom piśmienniczym, a mianowicie cienkopisom. Na rynku wyróżniamy wiele cienkopisów biurowych, których poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko budową i wyglądem zewnętrznym, ale przede wszystkim kolorystyką! To właśnie kolory miały największy wpływ na spopularyzowanie się cienkopisów, ponieważ za ich pomocą jesteśmy w stanie usprawnić proces przyswajania wiedzy oraz skutecznego zapamiętywania. W tym momencie prawdopodobnie dla wielu z nas na myśl nasuwa się pytanie - jaki cienkopis wybrać? Wybór cienkopisu powinien być w głównej mierze uwarunkowany od zastosowania produktu, ponieważ wyróżniamy zarówno cienkopisy profesjonalne kreślarskie, jak i cienkopisy standardowe do pisania i rysowania. W drugiej grupie z całą pewnością należy wyróżnić cienkopisy Stabilo Point 88. Co wpłynęło na tak ogromny sukces tego modelu? Przyjrzyjmy się pokrótce jednemu z najpopularniejszych modeli cienkopisów biurowych. Cienkopis Stabilo Point 88 - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie!

Stabilo Point 88 - „pisz jak nigdy dotąd!”

Hasło reklamowe niemieckiej marki Stabilo - pisz jak nigdy dotąd, z całą pewnością przemawia do dużej części odbiorców. Na sukces modelu Stabilo Point 88 złożyło się wiele czynników. Jednak decydującą kwestą, z całą pewnością jest duży wybór kolorów, które to występują aż w 47 wariantach. Co ciekawe, nigdy wcześniej żaden z producentów artykułów piśmienniczych nie pokusił się o wyprodukowanie jednego modelu w tak rozbudowanej kolorystyce. Świadczy to tylko i wyłącznie o fakcie, że cienkopisy Stabilo Point 88, cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów stosunkowo do produktów konkurencji. 

Cienkopisy Stabilo Point 88 - cechy szczególne i zastosowanie

Cienkopis Stabilo Point doskonale sprawdzi się w sporządzaniu notatek, pisaniu dłuższych prac, podkreślaniu, kolorowaniu, czy pracy z linijką. W każdej z wyżej wymienionych czynności, cienkopis Stabilo, jest produktem niezawodnym, który nie wypisuje się szybko, a tusz zachowuje wysoką pigmentację przez naprawdę długi okres stosowania. Jeśli chodzi o cechy szczególne cienkopisów Stabilo Point 88, to charakteryzuje je wyjątkowo mocna końcówka, która została oprawiona w stal nierdzewną, co czyni produkt funkcjonalnym i niezawodnym w każdej sytuacji. Inną ogromną zaletą cienkopisów Stabilo Point 88, jest fakt, że artykuł piśmienniczy może być pozostawiony bez skuwki wentylującej przez naprawdę długi czas i nie wyschnie, co czyni produkt ekonomicznym. 

Najpopularniejszy cienkopis to…? Stabilo Point 88! - cechy szczególne i zastosowanie

Cienkopisy Stabilo Point 88 - ciekawostki od producenta Stabilo

Czy tusz zawarty w cienkopisach Stabilo Point 88 jest permanentny?

„W zasadzie nie istnieją jednolite standardy dla permanentnych cienkopisów, zatem nie ma także takich, które da się jednoznacznie odnieść do pointów 88. Zawarty w nich tusz sprawia jednak, że świetnie sprawdzają się w warunkach biurowych, gdyż zapisków nie da się usunąć za pomocą zmazywacza przeznaczonego do atramentu lub wywabić środkami na bazie chloru. Zarchiwizowane dokumenty po 10 latach wciąż są w pełni czytelne!”

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki