Aktualności

Niszczarki biurowe - ranking najlepszych niszczarek do papieru

Niszczarki biurowe - ranking najlepszych niszczarek do papieru

Niszczarki biurowe - ranking najlepszych niszczarek do papieru

Każdy, kto stoi przed wyborem urządzenia do niszczenia papieru, z całą pewnością zastanawia się, który produkt będzie niezawodny i bez problemu poradzi sobie z niszczeniem bieżących dokumentów. W naszym rankingu uwzględniliśmy zarówno częstotliwość zamawiania poszczególnych modeli niszczarek, jak i parametry techniczne urządzeń niszczących, które mają ogromne przełożenie na funkcjonalność produktu. 

 

Niszczarka do papieru - ranking TOP 5
 

  • Miejsce 5 - niszczarka Fellowes 53 C 

Niszczarka biurowa do papieru Fellowes 53C jest modelem, który został zaprojektowany z myślą o niewielkich przedsiębiorstwach biurowych, jak i gospodarstwach domowych. Ogromną zaletą produktu, jest stosunkowo niska cena do jakości produktu - niszczarkę Fellowes 53C kupimy w przedziale cenowym od 500 zł do około 400 zł. Warto dodać, że ten koszt jest jednym z najniższych, za niszczarkę o tej jakości. Czym wyróżnia się model Fellowes 53C na tle konkurencji? Niszczarka Fellowes niszczy jednorazowo do 10 kartek papieru o gramaturze 70g, a powstałe ścinki mają wymiar 4x35 mm, co zapewnia ochronę dokumentów na poziomie P4 i T1, dzięki czemu odzyskanie zniszczonych dokumentów jest niemożliwe. Warto również dodać, że model Fellowes 53C prezentuje się wyjątkowo elegancko i bez problemu wkomponowuje się do każdej przestrzeni biurowej. 

  • Miejsce 4 - niszczarka Fellowes AutoMax 100M

Kolejnym modelem niszczarki biurowej, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest Fellowes AutoMax 100M. Produkt ten jest stosunkowo często wybierany do użytku w małym lub średnim biurze, a jego ogromnymi zaletami są między innymi cicha praca, bardzo duża wydajność, która umożliwia niszczenie do 100 arkuszy papieru, oraz energooszczędny system, dzięki któremu urządzenie wyłącza się samoistnie po 2 minutach nieużywania. Dużym udogodnieniem, w który została wzbogacona niszczarka Fellowes AutoMax, jest podajnik papieru, dzięki czemu dokumenty mogą być niszczone samoistnie, a my w dalszym ciągu możemy wykonywać nasze obowiązki zawodowe.  

 

  • Miejsce 3 - Niszczarka Rexel Momentum X312

Kolejnym modelem, który zasługuje na szczególne wyróżnienie,` jest niszczarka Rexel. Produkt ten charakteryzuje się nie tylko ciekawą budową i wyglądem zewnętrznym, ale przede wszystkim jest urządzeniem bardzo funkcjonalnym. Warto przyjrzeć się tak ważnym parametrom, jak ilość jednorazowo niszczonych kartek, która wynosi 12 arkuszy papieru, czy pojemność kosza na ścinki (23l), dzięki czemu będziemy w stanie oszacować jakie ilości ścinek papieru będziemy w stanie pomieścić. Im większa pojemność kosza, tym dłużej możemy cieszyć się nieprzerwaną pracą niszczarki. Warto, abyśmy zwrócili uwagę na poziom bezpieczeństwa niszczonych dokumentów, który został wyrażony współczynnikiem „P”. Urządzenie do niszczenia Rexel Momentum X312 charakteryzuje się współczynnikiem niszczenia na poziomie 3, dzięki czemu niszczarka pozwala na doskonałą ochronę danych poufnych takich jak dane i dokumenty kadrowe, oferty handlowe czy zamówienia. 
 

  • Miejsce 2 - niszczarka KOBRA Hybrid-S

Niszczarka do papieru KOBRA umożliwia nam skutecznie niszczenie dokumentów. Dlaczego naszym zdaniem, niszczarka Kobra zasługuje na 2 miejsce? Przede wszystkim cena urządzenia jest stosunkowo niska, w szczególności, gdy zważymy na ilość funkcji i udogodnień, w które została wyposażona. Wśród ważnych udogodnień, które ułatwiają pracę z niszczarką, nie moglibyśmy zapomnieć o tak istotnych współczynnikach, jak zerowy pobór prądu w trybie stand-by, cichy silnik, który został przystosowany do ciągłej pracy oraz intuicyjny panel sterowania, za pomocą którego z łatwością przejdziemy poprzez poszczególne etapy niszczenia dokumentów. Warto również dodać, że niszczarka Kobra Hybrid-S cechuje się wysokim poziomem tajności  nie tylko niszczonych dokumentów, ale również różnego rodzaju nośników danych i kart kredytowych. 

  • Miejsce 1 - niszczarka Fellowes LX211

Na pierwszym miejscu postanowiliśmy umieścić niszankę marki Fellowes model LX211. Dlaczego właśnie ten produkt? Oprócz dużej funkcjonalności niszanki i wysokiego poziomu utajnienia niszczonych dokumentów produkt charakteryzuje się nowoczesnym designem i jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i czarnym, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie niszczarkę idealnie dostosowaną do wystroju panującego w biurze. Przyjrzyjmy się jednak bliżej funkcjonalności niszczarki biurowej Fellowes LX. Jeśli chodzi o ilość jednorazowo niszczonych kartek papieru, to LX umożliwia nam niszczenie do 15 arkuszy papieru jednorazowo, a powstałe ścinki mają wymiar 2x12 mm, co jest gwarancją wysokiej ochrony danych osobowych na poziomie P5 dla dokumentów oraz T5 dla kart. 

 

Dodatkowe funkcje wyświetlacza: 

  • Urządzenie wzbogacono o sensor czasu, który ostrzega nas przed bliskim końcem pracy
  • Czujnik wydajności pracy informuje nas o tym, czy możemy umieścić w niszczarce większą ilość kartek
  • Technologia 100% Jam Proof™ zapobiega przeładowaniu urządzenia oraz gwarantuje inteligentne dzielenie dokumentów na mniejsze partie
  • Wskaźnik zapełnienia kosza informuje nas kiedy kosz na ścinki jest bliski zapełnienia i należy go opróżnić, dzięki czemu stale możemy kontrolować pracę niszczarki
  • Opatentowany czujnik bezpieczeństwa SafeSense®, zatrzymuje pracę noży w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez człowieka lub zwierzę, co jest gwarancją 100% bezpieczeństwa|

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki