Aktualności

Notatnik Moleskine Passion - kolekcja zaprojektowana z myślą o Twojej pasji!

Notatnik Moleskine Passion - kolekcja zaprojektowana z myślą o Twojej pasji!

Notatnik Moleskine Passion - kolekcja zaprojektowana z myślą o Twojej pasji!

Notesy Moleskine są produktem premium, który pokochali pracownicy biurowi na całym świecie. Marka Moleskine może pochwalić się wieloletnią historią, która zapoczątkowała swoją działalność w Mediolanie. Moleskine jest spadkobiercą legendarnego notatnika używanego przez artystów i myślicieli, a wśród nich znajdują się między innymi takie postacie jak Vincent Van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway i wielu innych. Nic więc dziwnego, że wyjątkowe notatniki Moleskine cieszą się szczególnie dużą popularnością. Notesy Moleskine charakteryzują się rozbudowaną ofertą, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie znaleźć produkt idealnie dostosowany do swoich indywidualnych oczekiwań. Jednak Moleskine to nie tylko notatniki do sporządzania podstawowych notatek, to również produkt, który został zaprojektowany z myślą o rozwijaniu pasji. Jednym z notesów Moleskine, który ma za zadanie wspomaganie rozwoju pasji, jest wcześniej wspomniany notatnik Moleskine Passion Journal. Wyjątkowa kolekcja notesów obejmuje jedne z najpopularniejszych pasji. W związku z ogromnym zainteresowaniem notatnikami Moleskine Journal postanowiliśmy przygotować zestawienie najchętniej wybieranych produktów - zapraszamy!
 

Notes Moleskine Passion - popularne kolekcje

Moleskine Passion to wyjątkowa kolekcja, która została zaprojektowana z dbałością o każdy najmniejszy detal - zaczynając od opakowania i okładki zewnętrznej, a kończąc na starannie zaprojektowanych kartkach, które ułatwiają zapisywanie najważniejszych informacji. Z jakimi notatnikami Moleskine Passion możemy się spotkać wśród notatników Moleskine?

 

Notatniki Moleskine Passion - modele:

Model notatnika Moleskine Journal Opis modelu 
Moleskine Book JournalThe Book Journal powstał z myślą o kolekcjonowaniu wspomnień z każdej przeczytanej książki. Alfabetycznie uporządkowane strony dają przestrzeń do zapisania kluczowych informacji o każdej przeczytanej książce wraz z ogólnymi refleksjami, cytatami lub fragmentami, które wywarły na odbiorcy największe wrażenie. 
Moleskine Travel Journal 

Moleskine travellers journal daje możliwość uporządkowanego zapisywania planów podróży, wspomnień, czy adresów ciekawych odwiedzonych przez nas miejsc. Strony wprowadzające są wypełnione praktycznymi poradami i narzędziami - w tym ośmioletnim kalendarzem i linią czasową do planowania podróży,. Z kolei sekcja "Wspomnienia z podróży” i „Lista życzeń" zapewniają mnóstwo miejsca na planowanie i marzenia o przyszłych podróżach.  

 

Moleskine Recipe JournalNotes do przepisów kulinarnych Moleskine został zaprojektowany z myślą o każdej osobie, która pasjonuje się gotowaniem. Strony wprowadzające do poszczególnych rozdziałów zostały uzupełnione o przydatne kucharskie wskazówki. Z kolei pięć głównych sekcji notesu Moleskine umożliwia nam zapisywanie najlepszych przepisów na pięć podstawowych dań. 
Moleskine Wine Journal Dziennik winiarski został zaprojektowany, z myślą o pasjonatach wina. Notes Wine Journal umożliwia zapisywanie wszystkich roczników win, których mieliście okazję skosztować oraz naszych przemyśleń z tym związanych. 
Moleskine Wedding JournalNotes Moleskine Wedding Passion Journal został zaprojektowany z myślą o każdej osobie, która przygotowuje się do jednego z najważniejszych dni w sowim życiu - wesela. W notatniku znajdziemy odpowiednio dostosowane kartki do zapisywania poszczególnych etapów przygotowania do ślubu oraz podróży poślubnej. 
Moleskine Baby Journal Notes Moleskine Baby Journal jest przeznaczony dla każdej kobiety, która oczekuje przyjścia na świat potomstwa. Moleskine Baby umożliwia nam zapisywanie poszczególnych etapów ciąży, po najważniejsze wspomnienia związane z rozwojem potomstwa. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki