Aktualności

Notatniki Molskine - poznaj nasze świąteczne propozycje na prezent!

Notatniki Molskine - poznaj nasze świąteczne propozycje na prezent!

Notatniki Molskine - poznaj nasze świąteczne propozycje na prezent!

Święta zbliżają się wielkimi krokami i spora część nas stanie przed corocznym zapytanem: „jaki prezent na święta Bożego Narodzenia?” Słodycze, kosmetyki, ubrania, czy książki, są pomysłami sprawdzonymi, ale mimo wszystko należy przyznać mało zaskakującymi. W związku z tym chcielibyśmy wyjść naprzeciw wszystkim z naszą propozycją, jaką są eleganckie notatniki biurowe Moleskine. Kolorystyka, wymiary i różnorodność produktów sprawiają, że każdy bez najmniejszego problemu znajdzie produkt idealny, który spełni wszystkie oczekiwania zarówno, jeśli chodzi o jakość, jak i estetyczne względy produktu. 
 

Notatnik Moleskine - poznaj markę

Firma Moleskine rozpoczęła działalność jako Modo&Modo. Marka została założona przez Francesca Franceschi’ego, małego mediolańskiego wydawcę, który postanowił wskrzesić i skorzystać z renomy notatników produkowanych przez włoskie manufaktury. Aktualnie firma zatrudnia około 500 pracowników na całym świecie i stale się rozwija. Notatnik Moleskine to spadkobierca i następcą legendarnego notatnika używanego przez artystów i myślicieli, a wśród nich znajdują się takie osobistości, jak Vincent Van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway, czy Bruce’a Chatwin. Z notatnikami Moleskine spotkamy się niemalże w każdym sklepie papierniczym zarówno stacjonarnym, jak i online. Poznaj różnorodność produktów marki Moleskine i stwórz swój ulubiony zestaw premium!
 

Notatnik Moleskine - poznaj produkty

 Jak wspomnieliśmy na wstępie oferta notatników Moleskine jest mocno rozbudowana, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie znaleźć produkt idealny. Najpopularniejszym modelem wśród notatników, jest notatnik Moleskine Classic, który występuje w trzech podstawowych kolorach: czerwonym, granatowym i czarnym. Inną cechą szczególną notatników Classic, jest okładka, która w podstawowym podziale dzieli się na miękka i twardą. Jeśli chodzi o kartki notesów Classic, są one gładkie, w linie lub kratkę i o kolorze kości słoniowej. Ostatnią i jedną z najważniejszych cech szczególnych produktu jest wymiar. Notatniki Moleskine występują w pięciu wariantach, jeśli chodzi o wymiar: P, L, M, XL i A4.

 Oprócz notatników Moleskine Classic warto również wspomnieć o notatnikach Moleskine Passion, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Notatniki Passion, podobnie jak kolekcja Classic zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal. Jednak czynnikiem odróżniającym obie kolekcje jest to, że kolekcja Passion została zaprojektowana tematycznie. Co oznacza tematycznie? W zależności od naszego zainteresowania notatniki Moleskine oferują nam notesy dla pasjonatów czytania książek, podróżników i wielu innych! 

  W tym miejscu warto również wspomnieć, że w ofercie marki Moleskine oprócz wyjątkowych notesów znajdziemy również kalendarze na rok 2023. Jeśli więc wiesz, że osoba, której planujecie podarować prezent lubi mieć wszystko zaplanowane, to koniecznie warto, abyście rozważyli zakup eleganckiego kalendarza zamiast notatnika. 

Notatniki Moleskine - chętnie wybierane modele:

  • Notatnik MOLESKINE Classic L 13x21cm miękki w linie 192 strony czerwony
  • Notatnik MOLESKINE Classic P w kropki 9x14cm 192 strony niebieski
  • Notatnik MOLESKINE Classic M w kratkę 11,5x18cm 208 stron czarny
  • Notatnik MOLESKINE Classic w kratkę A4 192 strony czarny

Kalendarze Moleskine - chętnie wybierane modele:

  • Kalendarz tygodniowy MOLESKINE 2023 12M L Mały Książę twarda oprawa niebieski
  • Kalendarz tygodniowy/miesięczny MOLESKINE 2023 XXL twarda oprawa remake midnight
  • Kalendarz tygodniowy MOLESKINE 2023 12M L Alicja twarda oprawa brązowa

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą notatników i kalendarzy Moleskine. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki