Nowości

Ostatni dzwonek na pierwszy dzwonek!

W przyszłym tygodniu zaczynamy rok szkolny! Jeśli jeszcze Twoje dziecko nie jest gotowe, pomożemy w tym bardzo szybko! Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my zajmiemy się resztą. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które są naszymi faworytami, jeśli chodzi o wyprawkę szkolną dla dziecka, która jest niezbędna tuż po pierwszym dzwonku.

Wyprawka szkolna tylko z dlabiura24.pl!

Plecak od firmy WENGER - jego unikalny design sprawia, że dziecko będzie wyróżniało się z tłumu! Plecak pojemny, z dużą ilością kieszeni, a przede wszystkim wygodny do noszenia, co jest ważne przy prawidłowym budowaniu postawy dziecka.

Worek na buty od firmy GIMBOO - do wyboru kilka wzorów. Worek z rozmiarze XXL idealnie nadaje się do chowania butów sportowych, jak i - w późniejszym okresie - kozaków, czy trzewików. Masywne szycie sprawi, że worek będzie trwały i przeżyje u boku Twojej pociechy zdecydowanie więcej niż jeden semestr!

Piórnik - saszetka - również od firmy GIMBOO - wersje kolorystyczne, które oferuje firma GIMBOO, pozwolą utożsamić się z preferencjami Twojego dziecka. Saszetka jest pojemna i mieści w sobie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, które są niezbędne w szkolnej ławce

Podczas wyboru produktów, które oferujemy w sprzedaży, zwracamy szczególną uwagę na to, aby były starannie wykonane, a przy tym ciekawe i oryginalne. Zależy nam na tym, aby nasze produkty wyróżniały się z innych! Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu!

 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki