Aktualności

Pomysły na prezent z okazji Dnia Taty

Pomysły na prezent z okazji Dnia Taty

Pomysły na prezent z okazji Dnia Taty 

Dzień Taty, jak co roku przypada na dzień 23 czerwca. W tym dniu każde dziecko staje przed wyzwaniem zakupu prezentu. W związku z tym, że czasu jest coraz mniej, przygotowaliśmy krótkie zestawienie najchętniej wybieranych artykułów biurowych i ergonomicznych, które z całą pewnością spełnią wymagania każdego taty, który wykonuje pracę biurową. Artykuły biurowe i ergonomiczne dla taty - poznaj nasze propozycje! 

 

Artykuły biurowe - pomysły na prezent dla taty 

Doskonałym pomysłem na prezent dla taty będą artykuły biurowe z grupy premium, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale przede wszystkim estetycznym wyglądem zewnętrznym, który z całą pewnością przykuje uwagę nie jednej osoby. Z reguły całość dopełniają eleganckie opakowania, które mogą posłużyć nam jako opakowanie na prezent. 
 

Artykuły biurowe premium - nasze propozycje:

  • Notatniki Moleskine: jednym z podstawowych artykułów biurowych, którego nie może zabraknąć podczas tworzenia notatek, jest notatnik lub zeszyt. Zdecydowanie lepszym wyborem, z całą pewnością będzie notes, ponieważ został on dodatkowo wzbogacony o marginesy, zakładki, czy kieszenie wewnętrzne do przechowywania wizytówek, co z całą pewnością ułatwi tematyczne zapisywanie notatek. Co więcej, notatniki Moleskine charakteryzują się różnymi kolekcjami tematycznymi, dzięki czemu możemy dostosować notatnik ze względu na konkretne pasje i zainteresowania. 
  • Pióra wieczne Parker: inną propozycją są eleganckie pióra wieczne marki Parker. Duży wybór modeli, eleganckie opakowania i wysoka jakość wykonania zdecydowanie przyczyniły się do popularności piór wiecznych. Prezent tego typu z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu tacie, który wykonuje pracę biurową. 
     

 

Artykuły ergonomiczne - pomysły na prezent dla taty

Jeśli nasz tata ma dużo artykułów biurowych, to warto, abyśmy pomyśleli o małym dodatku ergonomicznym, który zdecydowanie wpłynie pozytywnie na poprawę jakości pracy. Wyselekcjonowaliśmy trzy produkty, które naszym zdaniem cieszą się największą popularnością wśród klientów. 

 

Artykuły ergonomiczne dla taty:

  • Ergonomiczna podkładka pod myszkę: długie godziny spędzane przed komputerem w dużym stopniu obciążają nie tylko oczy, czy kręgosłup, ale przede wszystkim dłonie. Regularna, wielogodzinna praca z myszką i klawiaturą może prowadzić do powstawania kontuzji ergonomicznych dłoni i nadgarstków, co może być przyczyną silnego bólu nieumożliwiającego pracę. Z pomocą nadchodzą ergonomiczne podkładki pod myszkę, podkładki pod nadgarstek, czy podkładki przed klawiaturę Fellowes. Wymienione akcesoria ergonomiczne charakteryzują się stosunkowo niską ceną, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie pozwolić na ich zakup. Podkładki pod mysz i klawiaturę Fellowes - nasze propozycje: podkładka przed klawiaturę FELLOWES Memory Foam szafirową, podkładka pod mysz FELLOWES CRYSTAL Health-V niebieska, Podkładka pod nadgarstek FELLOWES Crystal czarna i wiele więcej!
  • Podnóżek biurowy: naszą kolejną propozycją jest podnóżek biurowy, który ma ogromny wpływ na jakość i komfort pracy. Przy pomocy tego niewielkiego dodatku ergonomicznego, mamy możliwość zachowania komfortowej postawy ciała, dzięki czemu nasze nogi i plecy są w znacznym stopniu odciążone. Na rynku wyróżniamy wiele wariantów podnóżków, niektóre z nich są ruchome, inne zostały wyposażone w specjalne masażery, a jeszcze inne zostały wzbogacone w regulacje temperatury - ten szeroki wybór sprawia, że każdy bez najmniejszego problemu dostosuje typ podnóżka do wymagań odbiorcy. Ergonomiczne podnóżki biurowe - nasze propozycje: podnóżek Hana™ biały FELLOWES, Podnóżek odświeżający pod stopy FELLOWES czarny, podnóżek energetyzujący pod stopy FELLOWES i wiele więcej!
  • Podstawka pod laptopa: naszą kolejną ergonomiczną propozycją, są podstawki pod laptop lub monitor Warto zaobserwować, czy nasz tata na co dzień częściej korzysta z laptopa, czy monitora i komputera, znając te informacje bez najmniejszego problemu będziemy w stanie idealnie dostosować produkt. Co najważniejsze, podkładki i podstawki, to produkty, które nie tylko doskonale wkomponowują się w przestrzeń biurową i służą, jako estetyczny dodatek, ale przede wszystkim przy ich pomocy, jesteśmy w stanie zachować optymalną wysokość na linii oczu a ekranu, dzięki czemu niemalże całkowicie minimalizujemy powstawanie kontuzji ergonomicznych, które mogłyby doprowadzić do powstawania bóli pleców, karku, czy oczu. Podstawka pod monitor- nasze propozycje: podstawa pod monitor FELLOWES Hana czarna, podstawa pod monitor FELLOWES Plus Smart Suites oraz podstawa pod monitor FELLOWES Standard grafitowa. Podstawki pod laptopa - nasze propozycje: podstawa pod laptop FELLOWES HYLYFT, podstawa pod laptop FELLOWES Hana czarna, podstawa pod laptop FELLOWES Professional Series i wiele więcej!

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki