Aktualności

Pomysły na prezenty mikołajkowe dla pracowników do biura

Pomysły na prezenty mikołajkowe dla pracowników do biura

Pomysły na prezenty mikołajkowe dla pracowników do biura

Mikołajki już coraz bliżej! A pomysłów na prezenty brak? Drobny koleżeński gest dla kolegi lub koleżanki z pracy w postaci małego mikołajkowego upominku z całą pewnością sprawi, że zostaniemy miło zapamiętani. Z kolei, jeśli prowadzimy przedsiębiorstwo i planujemy przygotować drobne prezenty dla pracowników w firmie, to ten artykuł z całą pewnością okaże się równie pomocny! Mikołajkowe prezenty - poznajcie nasze propozycje! 

Herbata

Zimowe popołudnia w pracy nie należą do najłatwiejszych ani najcieplejszych, o czym wie każdy pracownik biurowy. Dlatego komponując naszą paczkę mikołajkową warto, abyśmy rozważyli dodanie do niej właśnie tego niewielkiego dodatku. Jedną z naszych ulubionych herbat są produkty od marki TEEKANE. Ponad 50 różnych smaków sprawia, że każdy bez najmniejszego problemu jest w stanie dobrać rodzaj herbaty ze względu na indywidualne upodobania. Jeśli chodzi o paczki mikołajkowe, to zdecydowanie doradzamy wybór uniwersalnych smaków, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że wybrany przez nas produkt będzie smakował naszemu odbiorcy. Oprócz marki TEEKANE duży wybór herbat ma doskonale wszystkim znana marka LIPTON. Sprawdź wszystkie dostępne smaki i skomponuj własny wachlarz smakowy! 

Kawa

Ciężkie zimowe poranki? Skąd my to znamy! Kawa w klasycznym i eleganckim opakowaniu jest zawsze doskonałym pomysłem na prezent mikołajkowy. Marka Lavazza oferuje nam duży wybór kaw, zaczynając od ziarnistej, a kończąc na kremowej, aromatycznej kawie rozpuszczalnej. Oprócz wysokiej jakości ziaren i unikalnych aromatów - kawy Lavazza cechują się ciekawymi i estetycznymi opakowaniami, dzięki czemu są doskonałym pomysłem na mikołajkowy prezent. Inną marką, która w swojej ofercie ma bogaty wybór kaw jest Cafe Panamera. Mieszanka kaw z Ameryki Pd. oraz Środkowej, Indii i Azji Pd. na bazie kawy z Gwatemali to autorska mieszanka Arabiki 60% i Robusta 40%. Dodatkowo każdemu opakowaniu kawy została nadana chwytliwa nazwa. Przekonajcie się sami! 

Ergonomiczna podkładka pod myszkę

Kolejną propozycją są ergonomiczne podkładki pod myszkę o ciekawym wzornictwie marki Fellowes! Podkładka pod myszkę to nie tylko ciekawy dodatek do paczki mikołajkowej, to przede wszystkim troska o samopoczucie i zdrowie naszych znajomych z pracy. Ergonomiczne podkładki pod nadgarstek w dużym stopniu odciążają nacisk na dłoni, dzięki czemu możemy całkowicie wykluczyć powstawanie kontuzji ergonomicznych. Sprawdź, ciekawe wzory podkładek pod myszkę przygotowane przez amerykańską markę Fellowes!

Czekoladki Merci

„Merci, że jesteś tu” - chyba nie ma osoby, która nigdy w życiu nie miała okazji spróbować najbardziej znanych czekoladek! Czekoladki Merci będą idealnym dopełnieniem do kawy lub herbaty. Każdy z nas zasługuje na małą słodką przerwę w pracy! Pozostaw czekoladki Merci na biurku znajomego z pracy i poczekaj na reakcje! Na pewno nie przejdzie obok nich obojętnie. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki