Aktualności

Poznaj ergonomiczne nowości od Fellowes

Poznaj ergonomiczne nowości od Fellowes

Poznaj ergonomiczne nowości od Fellowes

Amerykańska firma Fellowes jest jednym z głównych producentów artykułów ergonomicznych na świecie. Produkty Fellowes od dłuższego czasu cieszą się zarówno zainteresowaniem, jeśli chodzi o wyposażenie zarówno biur, jak i domowych stanowisk pracy. Ergonomiczne rozwiązania Fellowes są praktycznym i zarazem estetycznym rozwiązaniem na każdą kieszeń. W ofercie producenta znajdziemy między innymi takie artykuły jak: podpórki pod plecy, podnóżki biurowe, podpórki pod plecy, podstawki pod monitor i laptopa, maty antyzmęczeniowe, stanowiska sit-stand oraz uchwyty na monitory. Marka stale się rozwija i udoskonala swoje produkty, czego potwierdzeniem jest niedawno powstała kolekcja ramion do monitorów oraz regulowanych biurek. Poznajmy lepiej ergonomiczne nowości Fellowes! 

Uchwyty do monitorów TALLO na 1, 2 lub 3 monitory

Długie godziny spędzane przed ekranem monitora w dużym stopniu obciążają nasz wzrok. Mało kto jednak wie, jak ważny jest prawidłowy kąt, pod którym patrzymy na ekran. Nieodpowiednia postawa ciała podczas pracy przyczynia się do powstania bólów pleców i karku. Możemy temu zapobiec w kilku prostych krokach. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest zastosowanie w codziennej pracy uchwytów do monitora, które umożliwią nam podwyższenie ekranu do wysokości dla nas dogodniej i optymalnej, czyli takiej, w której będziemy wyprostowani, a nasz wzrok znajdzie się idealnie pośrodku ekranu. Co więcej, Fellowes proponuje nam rozwiązania nie tylko na jeden monitor, ale również na dwa i trzy monitory, dzięki czemu staniemy się znacznie bardziej wydajni w trakcie pracy. Pomoc kilku monitorów wykluczy częste przemieszczanie się pomiędzy kartami w wyszukiwarce, co będzie dużym odciążeniem nie tylko dla naszego wzroku, ale również dłoni. Warto też dodać, że ramiona do monitorów, mimo iż są niezwykle przydatnym i ergonomicznym wyposażeniem naszego miejsca pracy, to są również estetycznym dodatkiem, który występuje aż w trzech wariantach kolorystycznych - srebrnym, białym i czarnym, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu dobierze produkt idealnie dostosowany do aktualnie panującego wystroju w biurze. Każdy z uchwytów charakteryzuje się solidnym wykonaniem, które jest poparte gwarancją producenta. Dodatkowo uchwyty do monitora TALLO mają różne parametry, jeśli chodzi o zasięg oraz możliwość ustawiania kąta nachylania ekranu. Tak wiele możliwości jest gwarancją satysfakcji każdego klienta niezależnie od jego oczekiwań. 

HUB do ramion TALLO z ładowarka indukcyjną - mały, wielki gadżet

Marka Fellowes nie zapomniała również o uatrakcyjnieniu swojej oferty dotyczącej ramion do monitorów. W najnowszym katalogu Fellowes pojawił się również hub do uchwytów z kolekcji TALLO, który jest nie tylko estetyczną podstawką do ramion mocowanych do biurka, ale również ładowarką indukcyjną, za pomocą której możemy naładować nasz telefon bez konieczności bezpośredniego podłączania go do gniazdka. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo wygodne i praktyczne, ponieważ hub zapewnia nam stale naładowany telefon, który znajduje się na wyciągnięciu naszej dłoni. Tym razem marka Fellowes również zadbała o aspekt estetyczny produktu. Wspomniany hub, podobnie jak ramiona na monitor TALLO występuje w trzech wariantach kolorystycznych - srebrnym, białym i czarnym. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki