Aktualności

Ranking laminatorów A3 i A4. Jaki wybrać laminator?

Ranking laminatorów A3 i A4. Jaki wybrać laminator?

Ranking laminatorów A3 i A4. Jaki wybrać laminator? 

Każdy pracownik biurowy doskonale wie, jak ważne w firmie są odpowiednio zabezpieczone dokumenty. Nic więc dziwnego, że urządzenia laminujące są produktami, z którymi spotkamy się niemalże w każdym miejscu pracy. Przy pomocy tego niewielkiego produktu, mamy możliwość  zabezpieczania najważniejszych dokumentów firmowych oraz możliwość tworzenia profesjonalnych materiałów reklamowych. W związku z obszerną ofertą laminatorów powinniśmy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytanie wśród internautów - laminarka jaką wybrać?

Laminator jaki wybrać? - ranking

Już na wstępie należy zaznaczyć, że nie każdy laminator biurowy jest dokładnie taki sam. Oprócz tego, że poszczególne modele różnią się od siebie marką, to dodatkowo odróżniają się  parametrami technicznymi, które informują nas o wydajności pracy urządzenia. W związku z rozbudowaną ofertą laminatorów biurowych, wśród internautów pojawiają się liczne pytania - który laminator jest najlepszy? Naszym zdaniem, udzielenie jednogłośnej odpowiedzi na to pytanie nie należy do najłatwiejszych zadań, ponieważ na ostateczny wybór dotyczący zakupu, będą składały się indywidualne oczekiwania i preferencje każdego z nas. Mimo wszystko, na podstawie obserwacji i doświadczenia, zdecydowaliśmy się stworzyć ranking najlepszych laminatorów A3 i A4. 

 

Laminator ranking według dlabiura24.pl 

Jako sklep biurowy z wieloletnim doświadczeniem, na przestrzeni lat zaobserwowaliśmy różne trendy zakupowe, jeśli chodzi o laminatory, a na podstawie nich przygotowaliśmy ranking najlepszych z nich! 

 

Laminator A4 ranking TOP 3

3. Laminator Fellowes Saturn 3i A4: laminator biurowy Fellowes Saturn ma wyjątkowo korzystne parametry techniczne. Urządzenie potrzebuje niecałej minuty w celu nagrzania się, dzięki czemu niemalże całkowicie po uruchomieniu możemy przystąpić do pracy. Oprócz funkcjonalności laminator Fellowes Saturn A4 charakteryzuje się estetyczną i oryginalną budową zewnętrzną, dzięki czemu produkt doskonale wkomponowuje się w każdą przestrzeń biurową. 
 

2. Laminator Fellowes Pixel A4: na drugim miejscu zdecydowaliśmy się umieścić laminator Fellowes Pixel, który jest doskonałym rozwiązaniem w każdym małym biurze. Kompaktowe wymiary laminatora oraz unikalny design, doskonale wkomponowują się w każdą przestrzeń biurową. Oprócz tego laminator dodatkowo wyposażono w diodę LED, która informuje nas o przebiegu pracy urządzenia oraz łatwy w obsłudze, dotykowy panel sterowania. 
 

1. Laminator HP PRO 600: marki HP z całą pewnością nikomu nie musimy przedstawiać! Na  pierwszym miejscu w naszym rankingu, znalazł się elegancki laminator o czarnej błyszczącej powłoce, który został wyposażony w wiele udogodnień, takich jak możliwość laminacji na gorąco i zimno, funkcje energooszczędne, czy intuicyjny, dotykowy panel sterowania - te i znacznie więcej funkcji sprawiły, że laminator HP jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem.

Laminator A3 ranking TOP 3 

3. Laminator OPUS AutoLam A3: laminator OPUS A3 jest urządzeniem wyjątkowo funkcjonalnym oraz zaprojektowanym z dbałością o najmniejsze detale. Biało-czarna obudowa laminatora mocno wyróżnia się na tle produktów oferowanych przez konkurencje. Dodatkowo produkt został wyposażony w podajnik papieru, co znacząco ułatwia i przyśpiesza pracę.
 

2. Laminator Fellowes Venus 2 A3: laminator Fellowes Venus to produkt zaprojektowany z wielką troską o każdy najmniejszy detal. Oprócz eleganckiego czarnego designu oraz kolorowych sygnałów świetlnych, laminator ma wiele pożądanych funkcji, takich jak krótki czas nagrzewania, szybki czas laminowania, oraz diody led informujące nas o bieżącym przebiegu pracy laminatora. 
 

1. Laminator OPUS profiLAM Junior A3: laminator OPUS A3 jest produktem, które zasługuje na szczególne wyróżnienie. Model ten doskonale sprawdzi się w dużych firmach, gdzie prędkość laminacji odgrywa szczególnie ważną rolę. Cechą charakterystyczną laminatora A3 jest solidna konstrukcja, która znacząco wyróżnia produkt na tle konkurencji.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki